منطقة: ليتوانيا
اللغة: العربية
تغيير

Vebinaro įrašas: "NEIGIAMOS SUAUGUSIOJO EMOCIJOS: kaip nuo jų apsaugoti vaikus"

4Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur navažiuojant. 

Pageidaujant – būs išduotas dalyvio pažymėjimas. 

Perkant bilietą – yra galimybė išrašyti sąskaitą-faktūrą.

 

Vebinaro įrašas - gera dovana savo kolegoms, šeimos nariui, artimajam draugui, draugų šeimai! Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur nevažiuojant. Vebinarų prisijungimo nuorodas galioja 7 dienas.

 

Bilieto 1 prisijungimui kaina 15 eurų 

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2024 12 15 d. 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2025 01 10 d. 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

 

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą. 

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

 

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Seminaras skirtas tėvams, ugdymo specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems žmonėms, užsiimantiems vaikų ugdymu bei auklėjimu.

Vaiko ugdymas ir auklėjimas – nelengvas, daug kantrybės ir išminties reikalaujantis darbas. Esant intensyviam gyvenimo tempui, norisi viską suspėti ir atlikti kaip įmanoma geriau. Patiriamas nuolatinis stresas sukelia daugybę neigiamų emocijų, kurias nejučia išliejame auklėdami vaikus. O vaikai – lyg lakmuso popierėliai, sugeria visas mūsų neigiamas emocijas ir patys pradeda elgtis netinkamai. Norėdami išauginti gerus, socialius vaikus, turime patys mokėti valdyti savo neigiamas emocijas. Tam reikia suvokti emocinio pasaulio prigimtį, savo patirties ir gautos informacijos svarbą bei poveikį emocijoms, žinoti ir mokėti taikyti emocijų valdymo metodus.

Taigi šiame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: kaip valdyti emocijas, nerėkti ant vaikų, kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas įvyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti?

Seminaro tikslas - ne tik suteikti teorinių žinių apie emocijų pasaulį, bet ir praktiškai supažindinti su metodais, padedančiais valdyti savo emocijas.

Seminaro temos:

1. Emocinio pasaulio prigimtis (kas yra emocijos, kam jos duotos? Kodėl svarbu suprasti emocijas?

Jausmų nuslopinimas).

2. Tinkamas patiriamų emocijų priėmimas (kaip sąmoningai priimti emocijas? Kaip dirbti su savo

emocijomis? Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius?)

3. Žinios apie emocijų valdymą (pagrindiniai sveikatos principai; negatyvios energijos iškrovimo

būdai; baziniai žmogaus poreikiai).

4. Žmogaus poreikiai ir emocijos, jų tarpusavio ryšys.

5. Kaip nešaukti ant vaikų? Kodėl rėkimas neefektyvus? Kokios žinios padeda susilaikyti nuo

netinkamo elgesio? Praktiniai užsiėmimai.

6. Palaikymo žodžiai sau ir vaikui. Kaip juos visada prisiminti ir pasakyti? Praktiniai užsiėmimai.

 

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų, kitų apmokėjimo būdų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ - emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, "KELIONES" – 7 intelektų lavinimo programos bendraautorė, virš 10 metų vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

الحدث أو تم تأجيله. لمزيد من المعلومات التفصيلية حول الظروف والمبالغ المستردة، يرجى الرجوع إلى الظروف المتعلقة بالفعالية