منطقة: دولي
اللغة: العربية
تغيير

Vebinaro įrašas: “Vaikai draugauja ir skaudžiai kalba. Kaip (ne) padėti?”

Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur nevažiuojant. 

Pageidaujant – būs išduotas dalyvio pažymėjimas. 

Perkant bilietą – yra galimybė išrašyti sąskaitą-faktūrą.

Vebinaras skirtas tėvams, pedagogams, socialiniams darbuotojams ir žmonėms, užsiimantiems ikimokyklinukų (nuo 2 metų) ugdymu bei auklėjimu. Vebinaras susidaro iš dviejų dalių: pirmoje apie vaikų draugystę, o antroje apie vaikų skaudžius žodelius. Abiejų dalių trukmė -  45 min.

Vebinaro įrašas - gera dovana savo kolegoms, šeimos nariui, artimajam draugui, draugų šeimai! Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur nevažiuojant. Vebinarų prisijungimo nuorodas galioja 7 dienas.

 Bilietas 1 prisijungimui - 13 eurų

Perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą. Į kainą įskaičiuota   15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2024  08 05 d. 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2024  08 28 d. 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

 

 

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

 

Kodėl vaikams draugystė keičiasi, kaip oras? Tai gražiai žaidžia, tai elgiasi kaip svetimi, tai vėl bendrauja.

Vebinare kalbėsime apie vaikus iki 8 metų. Šiame laikotarpyje formuojasi vaikų draugystės įgūdžiai. Skirtingai nuo suaugusiųjų draugystės, vaikų draugystė auga, formuojasi, kaip ir jie patys. Todėl vaikų draugystė skiriasi nuo suaugusiųjų taip pat, kaip ir vaikas skiriasi nuo suaugusio žmogaus. 

Vebinaro temos: 

Vaikiška draugystė – kas tai?

Kokie pokyčiai vyksta vaikui augant ir kaip tai atsiliepia vaiko bendravime su kitais vaikais? 

Kokius poreikius vaikai tenkina draugaujant? 

Kokius klaidingus lūkesčius turi tėvai? 

Kokių draugų ieško suaugęs žmogus, o kokių vaikas? 

Kaip padėti vaikui tinkamai bendrauti su savo bendraamžiais?

Kaip reaguoti į vaikų skaudžius žodelius ir koreguoti tokio bendravimo modelį?

 

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ - emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, "KELIONES" – 7 intelektų lavinimo programos bendraautorė, virš 10 metų vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

الحدث أو تم تأجيله. لمزيد من المعلومات التفصيلية حول الظروف والمبالغ المستردة، يرجى الرجوع إلى الظروف المتعلقة بالفعالية