منطقة: دولي
اللغة: العربية
تغيير

Vilniaus šnabždesiai: sutemų ekskursija šeimoms Vilniuje

Tai bus laimė vaikams, nekasdienis patyrimas tėvams, keistas reginys praeiviams: smalsuoliai, nardantys po senamiesčio kiemus, slaptus praėjimus ir miesto kerteles, o pabaigoje net ir žvakes užsidegantys! Lankysime tas vietas, kurias norint atrasti reikia įdėti pastangų net ir dienos metu, o vakare viskas atrodo dar paslaptingiau ir ypatingiau. Pažinsime miestą sutemus, klausysimės jo garsų, sužinosite, kaip senovėje būdavo apšviečiamos gatvės ir namai bei kokie pavojai miestiečių tykojo tamsoje. Papasakosime, ar visi gyventojai sutemus galėjo saugiai tūnoti namuose, ar visgi buvo ir tokių, kuriems nakties valandas tekdavo praleisti mieste. Išgirsite istorijų, kurias tamsiais žiemos vakarais vilniečiai nuo seno pasakodavo savo vaikams ir įsitikinsite, jog saulei nusileidus Vilnius tampa truputį kitoks.

Į ekskursiją prašysime atsinešti žibintuvėlį arba telefoną, kuris šviečia. O pabaigoje žvakes duosime mes! 

👉 Ekskursijos pradžia: prie Aušros vartų iš gatvės pusės;

✅ Trukmė ~ 1,5 val.;

⭕ Ekskursijos pabaiga: Vokiečių g.
 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją. Gidės telefono garsas ekskursijos metu išjungtas, tad pavėlavus prisijungti jūsų galimybės bus gana ribotos.

☔ Kas bus, jeigu bus prastas oras? Ekskursija tikrai vyks, o jums siūlome tiesiog pasiimti skėčius ir tinkamai apsirengti. Gražiuosius Vilniaus skėčius galite įsigyti čia. 

🐝 Bilietas reikalingas ir vaikams, ir suaugusiems.

👪 Ar vaikai dalyvaus vieni, ar su tėveliais, priklauso nuo šeimos pasirinkimo. Mokyklinio amžiaus vaikai gali dalyvauti vieni, jeigu jie patys nori būti vieni.

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems.

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu gabija@savaitgalioekskursijos.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

الحدث أو تم تأجيله. لمزيد من المعلومات التفصيلية حول الظروف والمبالغ المستردة، يرجى الرجوع إلى الظروف المتعلقة بالفعالية

موقع الفعالية