Регион: Литва
Език: Български
Промяна

CANTIENICA®. TAISYKLINGOS LAIKYSENOS mokymai.

Kas yra  CANTIENICA® ? Kaip tai susiję su taisyklinga laikysena?

4ft-225x300.jpg

 CANTIENICA®  metodas - kūno evoliucijai. Tai instrukcija, kaip teisingai naudotis savo kūnu. Tai yra anatominė logika, vivanatomiškai grįsta laikysenos ir judesio samprata. Tai yra XXI amžiaus kokybiškas ir teisingas judėjimas. Kodėl?
Todėl, kad, įvaldžius CANTIENICA®  metodą susitvarko laikysena ir judėjimas tampa anatomiškai logiškas, kaip iš prigimties. Vieną kartą ir visiems laikams išsprendžiate daugelį sveikatos sutrikimų:

• Nebeskauda nugaros, sprando, kaklo
• Nebesiformuoja stuburo išvaržos, skoliozė, kifozė, lordozė
• Išsprendžiamos stuburo išvaržų problemos ir skausmai visam laikui
• Neskauda kojų, kelių, klubų sąnarių
• Netirpsta rankos, kojos
• Neskauda galvos, praeina migreniniai galvos skausmai, dingsta nuovargis, pagerėja bendras organizmo tonusas
• Pakeliami nusileidę vidaus organai
• Išsprendžiamos prostatos problemos
• Sustabdomas šlapimo nelaikymas, išsprendžiami miego sutrikimai
• Sustabdomas hemorojus ir t.t.
• Dėl dubens dugno giliųjų raumenų nuolatinės aktyvacijos ir jų veikimo, lengvai, saugiai ir sveikai praeina nėštumo periodas ir išnešiojami pilnai visą nėštumo laikotarpį sveiki kūdikiai. Apsauga nuo  persileidimo.
• Dėl teisingos dubens padėties, lengvai susitvarko organizmas po gimdymo ir išlaikomos taisykingos kūno formos-nenukąra pilvai, neskauda nugaros, turima daug energijos. 
• Puiki profilaktika prieš kojų venų išsiplėtimą, daugeliui atvejų nebereikia net operacijų, nes tiesiog iki tokios stadijos neprieinama. Susitvarko Haliuksai, nebeprireikia jų opertuotis.

apie-cantienica-kunolaisve-lt-2-300x225.jpg

CANTIENICA® metodo mankštos suformuoja taisyklingą laikyseną. 7 grupių pratimų programa veikia kaip instrukcija, kaip teisingai naudotis savo kūnu, kad jis teiktų mums naudą. Kai laikysena yra tinkama (tiesiu stuburu), jėga, lankstumas ir ištvermė pasiekiama iš organizmo vidaus, t. y., iš giliausių raumenų sluoksnių, suteikia lengvumą, laisvumą ir antigravitacinį poveikį!
Atlikdami pratimus dubens dugno giliuosius raumenis susiejame su pilvo, nugaros, šlaunų ir klubų raumenų sluoksnias, kaulais, sąnariais, sausgyslėmis ir priverčiame juos veikti kartu. Išmokti pratimai „įsirašo“ kūne į atmintį ir vėliau natūraliai įsiterpia į kasdienius judesius gyvenime, nes raumenys ima susitraukinėti savaime įgiję refleksą, kai tik einame dėdami pėdą ant žemės, sėsdamiesi, lenkdamiesi, lipdami laiptais ar dar kaip kitaip judėdami. Pratimų atlikimas veikia kaip intrukcija teisingm kūno „naudojimui“. Kai visos kūno dalys stovi savo vietoje ir „naudojamos“ teisingai-stuburas ir dubuo neiškrypsta, niekas neužsispaudžia ir niekas tuomet neskauda. Kūnas tampa paslankesnis, pagerėja bendra savijauta. Judama lengvai ir grakščiai, išlaikoma tiesi laikysena ir taisyklingos kūno formos. 

Informacija iš  oficialaus CANTIENICA®  Lietuvoje puslapio : www.cantienica-Lietuva.com .  CANTIENICA®  -kūno evoliucijąi metodą užrašė šveicarų mokslininkė Benita Cantieni.  

VIRŠELIO FOTO iš B. Cantieni knygos "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jam ir jai". 2017 m. Leidykla : JOTEMA
Pratimus gali atlikti visi-vyrai ir moterys, vaikai ir pagyvenę. Naudą pajusite jau po pirmųjų treniruočių. Atliekant pratimus 3-6-9 mėn. du-tris kartus per savaitę, susiformuoja taisyklingo kūno judėjimo natūralus refleksas. Dėl tiesaus ištempto stuburo ir teisingo jo „laikymosi“ dubens atžvilgiu, nebeskauda nugaros,  turime puikią laikyseną ir savijautą.