Регион: Литва
Език: Български
Промяна

Ekskursija. IV Fortas. Kauno tvirtovė.

Kauno tvirtovė : IV Fortas.

Gidės RIMUTĖS ekskursija:

Neturintis analogų, IV fortas yra vienas iš sėkmingiausių carinės Rusijos fortifikacijos pavyzdžių. Kūrybiškai pritaikytas prie esamo reljefo, papildytas pažangiausia to meto technine įranga. Inžineriniai sprendimai fortą daro unikaliu. Sudėtingas įrenginys, neturėjęs jokių techninių nesklandumų, išstovėjo iki pat II-ojo Pasaulinio karo. 

Ar galėjo patys gynėjai imtis forto susprogdinimo? Kokiu tikslu?
Kaip atsitiko, kad forto įgula apšaudė saviškius?
Forte ryškūs ne tik I-ojo Pasaulinio karo pėdsakai, - tai vieta, menanti vienus žiauriausių nusikaltimų žmonijai įvykius. 
Autentiška, laiką tarsi sustabdžiusi, aplinka traukia kino kūrėjus čia, fortuose, filmuoti reikiamus epizodus.

Fortas – tai tik viena iš tvirtovės sudedamųjų dalių. Pabūkime dalimi istorinių įvykių, nusikelkime į laikotarpį, skaičiuojantį antrąjį šimtmetį.
Ir dar daugiau kalbėsime ekskursijos metu.

Įsigytas bilietas reiškia, kad jūs jau užsiregistravote į šį renginį (kitu atveju reikalinga registracija elektroniniu laišku rimutemika@gmail.com , arba tel. +370 687 74423 ).

Bilietai : Paysera sistemoje arba renginio vietoje.

Ekskursijos kaina : 9 Eur (senjorams ir studentams  6 Eur, moksleiviams ir vaikams  bei negalintiems susimokėti - nemokamai).
Ši bilietų pirkimo nuoroda galioja analogiškoms ekskursijoms , vyksiančioms IV Forte :

rugsėjo 27 d. (sekmadienis) nuo 10.30h

Ekskursijos fortuose vyksta bet kokiu oru: lietingą dieną turėkite apsaugą nuo lietaus. Avėkite patogią avalynę. Turėkite prožektorius - prireiks. Naudinga turėti apsaugos nuo uodų, erkių priemonę.

Ekskursijos trukmė ~ dvi valandos.

Nepilnamečiai ekskursijose fortuose lankosi tik su tėvais arba juos lydinčiais suaugusiaisiais. Jei jaučiame gripui,peršalimui ar covid-19 būdingus simptomus - atidėkime dalyvavimą ekskursijoje kitam kartui. Dalyvaudami laikykimės saugaus atstumo - saugokime ir save, ir kitus dalyvius.

Nuo rugpjūčio 21 d. visuose renginiuose, tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, dėvėsime nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikysimės metro atstumo nuo aplinkinių žmonių.

Bilieto galiojimas: jei negalite dalyvauti, pasirūpinkite bilieto perleidimu kitam asmeniui.

Местоположение (за онлайн събития - URL)