Регион: Литва
Език: Български
Промяна

LRT Opus terasa: Kristijonas Ribaitis ir Bjelle

Antradienį, rugpjūčio 27 d., į „LRT Opus terasos“ sceną lips konkrečiai ekspresyvūs Kristijonas Ribaitis ir Bjelle!

Kompozitoriai, dainų atlikėjai ir kūrėjai, Kristijonas Ribaitis ir Raminta Naujanytė Bjelle rengia išskirtini koncertą, kuriam atlikėjai ruošia ne tik žinomus, bet ir naujus kūrinius.

Bjelle ryški dėl savo stilių derinio - roko, džiazo bei elektroninės muzikos, o svarbiausia išraiškos forma - pačios atlikėjos kuriami tekstai. Kristijonas savo kuriamą muziką maišo tarp indie roko ir elektronikos, taip sukurdamas masyvų garsą, kurį pildo lietuviškais tekstais.

 

INFO IR MUZIKA:

LAIKAS:

  • 18:30 Atveriame duris
  • 20:00 Koncerto pradžia

BILIETAI:

  • Išankstiniai bilietai internetu – 3 € (iki renginio dienos 10 val.). Renginio dieną nuo 10 val: 5 €.
  • Vaikams iki 8 metų nemokamai.

STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai: 16 eur
  • Trivietis stalas + 3 bilietai: 24 eur
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32 eur

 

APIE TERASĄ:

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)