Регион: Литва
Език: Български
Промяна

Mokomoji ekskursija po Rasų kapines

Ekskursijos Rasų kapinėse metu ne tik lankysime seniausias Vilniaus kapines, kalbėsime apie jų istoriją, ten palaidotus žmones, kapinių išplanavimą, būtinus jų elementus, bet ir mokysimės kaip ir ką dera kalbėti sakraliose erdvėse, kaip jose elgtis ir valdyti grupę. Taip pat aptarsime, kodėl planuojant ekskursijų temas, gali būti svarbu jas derinti su atitinkamomis metų šventėmis ar įsimintinomis datomis.

👉 Ekskursijos pradžia: automobilių stovėjimo aikštelėje prie Rasų kapinių Rasų g.
✅ Trukmė: 2-2.5 val.
Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu oru.

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu                                  Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

 

Местоположение (за онлайн събития - URL)