Регион: Литва
Език: Български
Промяна

Paskutinė sezono ekskursija III Forto viduje. Kauno tvirtovė.

Paskutinė sezono ekskursija III Forto viduje.

Nuo spalio 1d. iki gegužės 1d. Kauno tvirtovės fortų I, II, III, IV ir VIII vidus NELANKOMAS. Čia šikšnosparnių žiemavietės, saugomos įstatymų pagal Natura2000 programą.

Gidės RIMUTĖS ekskursija:

I-ojo Pasaulinio karo žaizdos atsiveria visu savo skausmu: apie 15 tūkstančių įvairaus kalibro sviedinių nukrito į I-ojo gynybos skyriaus 3-ąjį sektorių visai šalia III Forto.
Paskutinę gynybos dieną forto gynėjai pritrūko šovinių. Maža to - turėjo slėptis ir nuo saviškių apšaudymo. Po III Forto užėmimo buvo nulemtas ir Kauno tvirtovės likimas.
Tačiau forto gyvenimas tęsiasi ir po karo baigties. Apie tai ir daugiau kalbėsime ekskursijos metu.

Įsigytas bilietas reiškia, kad jūs jau užsiregistravote į šį renginį (kitu atveju reikalinga registracija elektroniniu laišku rimutemika@gmail.com , arba tel. +370 687 74423 ).

Bilietai : Paysera sistemoje arba renginio vietoje.
Ekskursijos kaina : 9 Eur (senjorams ir studentams  6 Eur, moksleiviams ir vaikams  bei negalintiems susimokėti - nemokamai).
Ši bilietų pirkimo nuoroda galioja analogiškoms ekskursijoms , vyksiančioms II Forte .

rugsėjo 30d. d. (trečiadienis) nuo 17.30h

Ekskursijos fortuose vyksta bet kokiu oru: lietingą dieną turėkite apsaugą nuo lietaus. Avėkite patogią avalynę. Turėkite prožektorius - prireiks. Naudinga turėti apsaugos nuo uodų, erkių priemonę.

Ekskursijos trukmė ~ dvi valandos.

Nepilnamečiai ekskursijose fortuose lankosi tik su tėvais arba juos lydinčiais suaugusiaisiais. Jei jaučiame gripui,peršalimui ar covid-19 būdingus simptomus - atidėkime dalyvavimą ekskursijoje kitam kartui. Dalyvaudami laikykimės saugaus atstumo - saugokime ir save, ir kitus dalyvius.

Nuo rugpjūčio 21 d. visuose renginiuose, tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, dėvėsime nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikysimės metro atstumo nuo aplinkinių žmonių.

Bilieto galiojimas: jei negalite dalyvauti, pasirūpinkite bilieto perleidimu kitam asmeniui.

Местоположение (за онлайн събития - URL)