Регион: Литва
Език: български
Промяна

Šeimoje būsimas pirmokas. Mokykla - misija įmanoma.

Ugdymo studija „Pieva“ kviečia į „online“ seminarą („webinarą“)tėvelius, kurie netrukus išleis savo atžalas į pirmąją klasę. Aktualu ir tėveliams, kurių vaikai žengs pirmuosius žingsnius į mokyklą ir kitais metais. Dažnai girdime frazes „pirmokų adaptacija“ , „prasidės vargai“ arba „kaip bus linksma mokykloje“ ir pan. Norime padėti susidėlioti prioritetus, kas labai svarbu, o kas ne taip. 
Klausytojai gaus tris video medžiagas su skirtingomis temomis. Tėveliai gaus praktinės informacijos, kaip ramiai pasitikti pirmąją klasę, į ką dar galima atkreipti dėmesį.


1. „Pirmoko socialiniai įgūdžiai“ (medžiagos trukmė – 80 min).

Socialinė pedagogė (ir dviejų vaikų mama) pristato svarbiausius socialinius įgūdžius, reikalingus 6-7 metų vaikams. Šie įgūdžiai padeda lengviau įveikti adaptaciją, vaikai jaučiasi tvirčiau. Suteikia informacijos, kas laukia atėjus į mokyklą (nauja aplinka, naujos taisyklės ir kt.) ir ko reikia, kad vaikas turėtų galimybę patirti sėkmę. 

 

2. „Mokymosi motyvacijos ypatumai“ (medžiagos trukmė – 45 min).

Specialioji pedagogė (ir dviejų vaikų mama) pristato motyvacijos mokytis ypatumus. Papasakoja, kas turi įtakos žemai arba aukštai motyvacijai. Kokie veiksniai skatina veikti, mokytis, domėtis mokykla? 


3. „Eteriniai aliejai – gerai savijautai“ – (medžiagos trukmė – 20 min).

Aromaterapijos praktikė (keturių vaikų mama) pristato, kaip eteriniai aliejai gali būti pagalbos priemonė, mažinanti pirmoko nerimą, jaudulį, nuovargį, padedantį sėkmingiau įveikti adaptaciją.

Apie lektores:
• Donalda Bučinskienė – socialinė pedagogė, dirbanti su 1-8 klasių mokiniais, turinti daugiametę patirtį, konsultuojant tėvus vaikų tinkamo elgesio klausimais bei ugdant mokinių bendravimo įgūdžius.
• Neringa Kaminskienė – specialioji pedagogė, ugdymo studijos „Pieva“ įkūrėja, turinti daugiametę patirtį, konsultuojant tėvus vaikų mokymosi sunkumų bei motyvacijos kėlimo klausimais.
• Rima Skrabienė – aromaterapijos praktikė, Young Living distributorė, chemijos magistrė, turinti patirties, kaip aromaterapija veikia mokantis, ruošiantis mokslui, kaip sumažinti nervinę įtampą bei stresą tiek vaikui, tiek tėveliams.

 

Data: įsigiję bilietą asmenys gaus aktyvią nuorodą rugpjūčio 19d. 19.00 val.
Nuoroda bus aktyvi iki rugsėjo 20d. 19.00 val. Turėsite mėnesį laiko peržiūrėti video medžiagą sau patogiu laiku ir patogioje vietoje.

Bilieto kaina: 20 eur .
Registracija yra bilieto įsigijimas Paysera sistemoje. Perkant bilietą yra būtina nurodyti el.pašto adresą (juo bus siunčiamas „webinaras“).

Pasiteiravimui kreiptis:

info@ugdymostudija.lt arba FB Ugdymo studija „Pieva“ žinute.
Tel. 867215483
Neringa Kaminskienė
ugdymostudija.lt