Регион: Литва
Език: Български
Промяна

SOBERLAND | Laisvos sąmonės dirbtuvės 2.0

Laimingo ir šviesaus tolimesnio gyvenimo instrukcija, autentišku būdu atsisveikinus su liguistais įpročiais!

Nori pastiprinti savo laisvą sąmonę ar atrasti komfortišką būdą liguistus įpročius kovertuoti į šviesų gyvenimą be jų? Esi teisingoje vietoje!
SOBERLAND - 3 dienų laisvos sąmonės dirbtuvės su šviesia pabaiga… Tai savaitgalio pasaka su spalvingais herojais Arturas Bakanovas, Advaita Čandra ir nuostabiaisiais sąjungininkais Kestutis Kaupas Debesų Pievos Piemuo, Donatas Kantakevicius, Rasa Čivilienė.

- Jei jautiesi laisvas ir nori savo laisvą sąmonę dar labiau sustiprinti;
- Jei turi bet kokią varginančio įpročio, potraukio ar prisirišimo formą, 
- Jei tiesiog ieškai būdo padėti išsilaisvinimo ieškančiam artimajam 
- Junkis prie dar gilesnės kelionės į save!

SOBERLAND – tai bilietas į vidinę aušrą. Beprasmiška laukti pirmadienio, gimtadienio ar Joninių - Tu turi realią galimybę vasarą švęsti šviesesne sąmone ir protu! 

SOBERLAND - šviesus ir kūrybiškas išsivadavimo kelias. Tai būdas per 3 atsiskyrimo ir bendrystės su tokiais kaip tu dienas susipažinti su mumyse tūnančiais įpročiais, potraukiais, prisirišimasis ir priklausomybėmis, susidraugauti su jomis ir paprašyti Jų palikti mus… 

Be įgalinančių žinių apie įpročius, potraukius, prisirišimus ir priklausomybes, kitų magiškų ir šviesių dalykų gausite pasakiškai paprastą ir efektyvų įrankį – likimą transformuojančią RAŠYMO RANKA TECHNIKĄ. Tai asmeniškai išdirbta ir patikrinta, šviesi ir unikali gyvenimo scenarijaus perrašymo metodika. Namo parsivešite patikimą įrankį šviesiai asmeninės transformacijos pabaigai susikurti. 

VEDLYS:
Socialinio projekto S O B E R mind ir laisvos sąmonės žmonių klubo SOBER club įkūrėjas, priklausomybių tyrinėtojas, laisvos mąstysenos treneris, žmogus sąmoningai atsisveikinęs su didžiosiomis destrukcinėmis savo gyvenimo priklausomybėmis - Arturas Bakanovas.
„Dalinuosi tik tuo ką pats patyriau, išgyvenau, išjaučiau ir giliai žinau. RAŠYMAS RANKA YRA IŠLAISVINATI GALIA.“ A.B.

SĄJUNGININKAI:
Ypatingu ajurvediniu vegetarišku maistu – su istorija ir giliu įkvėpimu – mus maitins ir jogos asanomis mus rytais budins jogas bei vienuolis iš Vedų kultūros universiteto DVARAKA – Advaita Čandra das.

Su iškvėpimu paleisti kasdienes įtampas, baimes, apsivalyti nuo praeities įspaudų, įkvėpti naujos energijos, laisvės, meilės ir su naujomis įžvalgomis žengti į SOBERLAND savaitgalį mums padės rebefingo trenerė ir Reiki praktikė Rasa Čivilienė

Jei aplinkybės susiklostys ir banguota šiaurės jūra paleis, su fantastiškos Vidinės kelionės garsais prie mūsų prisijungs Debesų Pievos Piemuo Kestutis Kaupas. Jei ne - turime Jums paruošę kitą, ne mažiau vertingą siurprizą. 

Savo patirtimi apie tai kaip didelių dalykų reikia ieškoti visai šalia, pasidalins motyvatorius, projekto vyrai.eu įkūrėjas, berniukų, vyrų ir vadovų stovyklų organizatorius, knygos "VYRAI" autorius, iššūkius, drąsą, bei pasitikėjimą prisijaukinusi asmenybė - Donatas Kantakevicius

ĮSKAIČIUOTA:
- Patogi nakvynė kambariuose po du;
- Įspūdinga Ajurvedinė vegetariška mityba, karšti gėrimai ir geriamas vanduo pagal poreikį.
- Rebefingo (giluminio kvėpavimo) sesija;
- Vidinių kelionių seansas (garsų, kvapų ir pojūčių patyrimas);
- Transformuojanti SOBERmind rašymo ranka metodika;
- Įgalinantys ir motyvuojantys pratimai ir patarimai;
- Ir ………… 

KUR: 
Pasakiškos stovyklos magiška vieta! Laumiu namai - ypatingos energetikos dvasinių seminarų centras, pastatytas iš aplinkai draugiškų medžiagų - šiaudų ir molio. Čia yra didelė apvali salė mūsų bendrystei, keturviečiai kambariai kur gyvensime po du, du tualetai ir du dušai, virtuvė, mini valgyklėlė ir fenomenali atmosfera.

Jei jauti kad reikia, bet netinka mokėjimo būdas ar dabar negali sau tiek leisti - susisiek ir tikrai rasime sprendimą. 

KONTAKTAI:
arturas@sober.lt
+37061081834
fb: m.me/sober.lt

Местоположение (за онлайн събития - URL)