Регион: Литва
Език: Български
Промяна

Aktyvaus žmogaus šeštadienis rugpjūčio 15 d., WimHof seminaras + sveiko bėgimo + koncentracijos ugdymo treniruotės

Aktyvaus miesto žmogaus savęs pažinimo, treniravimo seminaras

Vieta: 4active sveikatingumo centras, Motiejiškių km., Nemėžio sen., Vilniaus raj., 10 min nuo geležinkelio/autobusų stoties.

Tikslas: susipažinti su savo kūnu per fizinį, emocinį, mentalinį lygmenį, išmokti valdyti emocijas, jas nukreipti efektyvaus rezultato siekimui, susipažinti su savo kūnu per kvėpavimą, grūdinimą, koncentraciją!

Stovykloje susipažinsite ir išbandysite su vienintelė Lietuvoje bėgimo ir greičio tobulinimo 4active mokykla kartu su WimHof kvėpavimo treniruotėmis ir grūdinimu. Kartu aptarsime iššūkių sprendimo per savo asmenybę kelius ir kaip pritaikyti judėjimo ir kvėpavimo mechanizmus.

Seminare: 4 skirtingos sesijos - treniruotės su skirtingais treneriais: sveiko bėgimo technika, koncentracijos ugdymo, kvėpavimo + grūdinimo praktinės ir teorinės treniruotės.

Maitinimas: ekologinis ir sveikai suderintas maistas: pietūs ir užkandžiai.

Treneriai: Vilmantas Aušra (bėgimo technika, koncentracija, judesių valdymas), Žilvinas Gruodis (sertifikuotas WimHof metodo instruktorius).

Asmeniniai pokalbiai su treneriais ir kolegomis viso seminaro metu

Treniruotės: Sporto salėje, sporto aikštėje, centro prezentacijų salėje, lauke šalia ąžuolo

Nakvynė gali būti suteikta pagal atskirą susitarimą: sveikatingumo centro lux kambariuose po 2-3 asmenis,  susiderinus po 35€/kambarys 3 asmenims.

Šalia suaugusiųjų stovyklos gali dalyvauti vaikai, kuriems bus pasiūlyta atskiri užsiėmimai, jeigu nenorės būti su suaugusiais (atskiras bilietas).

Stovyklos aprašymai, programa, pakeitimai skelbiami: https://www.4active.lt/jaunimo-ir-suaugusiuju-stovyklos/

Местоположение (за онлайн събития - URL)