WE GO | Žygis Cinque Terre, Italijoje

VIETA: Cinque Terre, Italija
KELIONĖS DATA: 2019.05.28 - 06.02
DALYVIO MOKESTIS: 70eur rezervacija + 329 eur

Esami ir būsimi, draugai!

Cinque Terre – penkių žemių rojus, nepaliksiantis nė vieno abejingo!

Ši trasa National Geographic žurnalo išrinkta viena geriausių pasaulyje, o nacionaliname parke Cinque Terre esantis takas yra tarp 20 pačių gražiausių! Šis takas, jungiantis net šešis nuostabius miestus, veda aukštais ir atkarpomis stačiais šlaitais, kuriuos skalauja jūra. Ant šlaitų matomi stulbinančios architektūros ir įvairiaspalviai pastatai, kuriuos puošia savita istorija ir legendos.

Kviečiame į keturių dienų nuotykį Cinque Terre rojuje - kalnai, jūra, saulė, kvapą gniaužiantys vaizdai – viskas, ko reikia kad tai taptų viena įsimintiniausių kelionių!

PRELIMINARI PROGRAMA:

1 diena

Skrydis iš Lietuvos į Bergamą (miestas šalia oro uosto). Iš Bergamo autobusu važiuojame į Milaną, kur mūsų lauks traukinys į Levantą (Šiaurės Italijoje esantis jūros kurortas). Čia laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikčioti po Ligurijos jūros skalaujamą kurortą, ir nakvynė hostelyje.

2 diena

Kilsime Levanto apžvalgos ratu, nuo kurio atsivers pasakiška panorama. Pasiruošimas žygiui - žygiuosime lėtai, kad organizmas ir kojos priprastų prie klimato, reljefo ir fizinio krūvio.

3 - 4 diena

Žygio tikslas – pasiekti Portovenere. Žygio metu įveiksime vieną įspūdingiausių ir gražiausių trasų. Tirėnų jūros pakrante žygiuosime per penkis miestelius - Manarola, Corniglia, Riomaggiore, Monterosso ir Vernazaza.
Žygio pradžia - Levanto pakrante pasieksime laiptus, kuriais kilsime į Šv. Antonio koplyčią, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į penkių Cinque Terre miestelių vaizdus. Praeisime Monterossos ir Vernazza miestukus. Vernazzoje pasitikę saulę traukiniu grįšime į Levanto miestelį. Kitą dieną mūsų laukia sudėtingesnis žygis iki Portovenere. Visos dienos žygyje mėgausimės puikiais panoraminiais vaizdais į Viduržemio jūrą, Elbą, Korsikos salą. Pasiekę Portovenere į Levantą galėsime grįžti arba keltu, arba vietiniu traukiniu.

5 diena

Diena poilsiui. Jūra, paplūdimiai, saulė, nuostabus oras – viskas ko reikia kokybiškam poilsiui ir atsipalaidavimui. Mėgstantiems aktyvų poilsį – galimybė išsinuomoti dviracius ir važiuoti apie 15 km jūros pakrante iki šalia esančio miestelio. Vakare kartu dalinsimės įspūdžiais ir vakarosime prie jūros.  
Jeigu skrydis kitos dienos rytą, jau vakare traukiniu vyksime į Milaną ir nakvosime "Madų" sostinėje.

6 diena

Kelionė namo.
Iš Milano (kurį pasieksime traukiniu) autobusu vyksime į Bergamo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

PASTABA. Kelionės programa gali keistis (oro sąlygos, pageidavimai kelionės metu).


NEĮSKAIČIUOTA:

  • Maistas (grupės sprendimas)
  • Lėktuvo bilietas (60 - 100 eur)
  • Vietinis transportas (+-15 eur)
  • Cinque Terre tako bilietas (7 eur)
     

ĮSKAIČIUOTA:

  • Autobusas iš Bergamo į Milaną (pirmyn - atgal)
  • Traukinys Milanas - Levanto ; Levanto - Milanas
  • Nakvynės kelionės metu;
  • Kelionės vadovo paslaugos;


Turite klausimų ar pasiūlymų?
Kreipkitės el. paštu info@wegoproject.lt arba telefonu +370 638 72000

Местоположение