Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Art Cue: Roe Deers, Tumosa, Gemayel, Shurmin Nikita

Artėjanti vasaros pabaiga kviečia burtis ten, kur jaučiamės geriausiai - gamtoje. Rugpjūčio 27-ąją, dieną bei naktį švęsime visai netoliese Valakampių paplūdimio.

Tai proga pasimatyti, pasideginti ir pašokti kartu prieš artėjantį darbingą sezoną. Apsupti šlamantys medžiai ir šviesos kvies judėti garso dažnių ritmu, lydint ir pasitinkant tekančią saulę. Dienos šilumos šviesoj kviečiame būti, paskęsti miško ramumoje, mėgautis vienas kitu ir skaniu maistu, o nakties tamsoje - pasinerti į šokių pasaulį.

Jaukiai bei euforiškai atmosferai sukurti pakvietėme atlikėjus, kurie nenustoja stebinti jau ne kartą. Tam, kad naktį judėti pavyktų ilgai, dieną atsipūsti padės Lynx Cannabis su Lynxmonadu ir naujausio derliaus kanapių žiedais. Skaniais kokteiliais ir užkandžiais pasirūpins Love Bar ir Druska Miltai Vanduo.
__

Roe Deers

Tumosa

Gemayel

Shurmin Nikita

Matas Gancevičius

Jacaranda

Jaax
__

Lokacija - Vaidilutės g. 79

Vartai atsidaro nuo 15:00

Renginio informacija - Art Cue Facebook'e ir Instagram'e

Art Cue netoleruoja žodinio, fizinio, seksualinio ar kitokio pobūdžio smurto, prievartos ar priekabiavimo, nukreipto į mūsų bendruomenę. Ypač dabar, po garsiai nuaidėjusių įvykių, į tai atsižvelgsime ypatingai.

Местоположение (за онлайн събития - URL)