Регион: Международно
Език: български
Промяна

ATVIRA GODOPOCO KLUBO TRENIRUOTĖ 2019.04.23

Atvertos durys visiems norintiems pasinerti į GODOPOCO!

Tai emocinio intelekto lavinimo klubas, kuriame stiprinami sklandaus bendravimo įgūdžiai.

GODOPOCO klubo savaitinius užsiėmimus veda: ANDRIUS ŽEBRAUSKAS, AIRINA KAZLAUSKAITĖ, PAULIUS MAČIULEVIČIUS IR ŽIULJENAS GALECKAS.

Klubo dinamika: 70% GODOPOCO žaidimo, 15% praktinės užduotys/improvizacija ir 15% teorija/diskusijos.

Didžiausias barjeras efektyviai komunikacijai – tai baimė susimauti. Netgi turintis puikiausių idėjų žmogus, kuris nemoka jų pristatyti, užtruks ilgai pakeliui link savo tikslo. O kartais tos idėjos nugula stalčiuje ar ant kompiuterio darbalaukio ir apskritai lieka niekam neišgirstos dėl baimės susimauti.

GODOPOCO klube ugdomas šiuolaikiškas požiūris į bendravimą – kritika yra tobulėjimo dalis. Kuo daugiau gaunama grįžtamojo ryšio apie savo klaidas, tuo greičiau galima pasiekti norimų rezultatų. Tokiu principu vyksta ir GODOPOCO klubas: dalyviai simuliuoja realius dialogus ir iškart sulaukia grįžtamojo ryšio apie savo komunikacijos klaidas. Pokalbių metu mokomasi įsiklausyti į pašnekovą, reflektuoti į jo verbalinę bei neverbalinę kalbas. Tai leidžia ir po mokymų bendrauti laisviau su skirtingais žmonėmis.

Užsiėmimai vyksta iškart praktiškai, derinant GODOPOCO komunikacijos ir improvizacijos žaidimą su apšildančiais improvizacijos pratimais. Tai draugiška aplinka, kurioje visi siekia vienintelio tikslo – išmokti laisvo bendravimo be paruoštukų.

Klube ugdysite 7 svarbiausius bendravimo įgūdžius, kurie yra:

  1. KLAUSYMASIS: gebėjimas išlaikyti dėmesį, girdėti, būti čia ir dabar.
  2. LANKSTUMAS: gebėjimas prisitaikyti prie pašnekovo bendravimo dinamikos (pvz. kalbėjimo tempo, manierų, judesių).
  3. EMOCINĖ LAISVĖ: gebėjimas sąmoningai reguliuoti savo emocijas, o ne būti jų valdomam.
  4. EMOCINIS RAŠTINGUMAS: gebėjimas įvardinti, ką jaučiate.
  5. KŪNO KALBA: gebėjimas sąmoningai naudoti kūną, kad inicijuoti, keisti arba nutraukti bendravimą.
  6. ASERTYVUMAS: gebėjimas efektyviai komunikuoti su bet kuo, bet kur, siekiant savo tikslų ir tuo pačiu išsaugant savivertę ir pagarbą kito žmogaus nuomonei.
  7. SPONTANIŠKUMAS: gebėjimas reaguoti netikėtai kintant aplinkybėms.

2019 Balandžio 23 d., 18:30 val. - 20.15 val (renkamės 18:15!). Kam skirta GODOPOCO KLUBO treniruotė - https://www.youtube.com/watch?v=J1BxlhvPitQ?

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Kaina 10€. Vieta – SMK Socialinių mokslų kolegija, šokių salė.

Daugiau informacijos www.godopoco.com arba telefonu +37063980685

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)