Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Atvirumo vakaras

Aš, tikiuosi ir Tu taip pat, turime svajonę būti savimi, visiškai atvirais sau, svajonę nesivaržant sakyti viską, ką galvojam ir jaučiam savo šeimos nariams ir artimiesiems, nustoti apsimetinėti kur bebūtume. Tačiau iš patirties žinome, kad tiesos sakymas kartais baigiasi ne mūsų naudai.

Ar galime sakyti tiesą be pasekmių? Kaip išsilaisvinti iš melo pančių?
 

Radikalusis Atvirumas yra praktika ir gyvenimo būdas sakant visišką tiesą. Radikaliojo Atvirumo praktika padeda būti savimi ir nesugriauti santykių, pasirūpinti savimi ir artimaisiais bei efektyviai išgyventi sunkumus.

Atvirumo vakarai skirti patirti tikrąją neginčytiną tavo tiesą ir atviro buvimo kartu efektą kūnui ir protui.
 

Vakaro metu sužinosi ir patirsi:

- kas yra Radikalusis Atvirumas;

- kaip sakyti tiesą ir kurti ryšį;

- kaip prašyti, ko noriu;

- kaip išlikti ryšyje su savimi ir artimaisiais įtampos metu;

- patirsite atvirumo praktiką mažoje grupėje.

Vakaro trukmė - 3 val. Didžioji dalis laiko skiriama gyvai atvirumo praktikai, todėl dirbama labai mažoje grupelėje – iki 10 asm. 
 

Tikslus adresas bus išsiųstas el. paštu užsiregistravus per Payserą

arba Paypal.me/JuraGlo

KAS VES VAKARĄ?
Jūra Glo (Jūratė Glodienytė), yra Radikaliojo Atvirumo (Radical Honesty) praktikė ir trenerė mokymuose vedanti atvirumo, autentiškų santykių ir intymumo grupes nuo 2014 metų. Ji yra didžiausios Europoje Radikaliojo Atvirumo bendruomenės Berlyne įkūrėja. 

Jūra nori gyventi kitaip, atvirai, laisvai, sąmoningai, įtraukiant savirūpą, meilę sau ir kitiems ne tik kaip vertybes, bet ir akimirkos realybę. Jūra sukūrė atvirumo kultūrą Berlyne ir nori prisidėti prie kultūrinės kaitos Lietuvoje. Atvirumo vakarai yra pirmas žingsnis.

Jūra nori gyventi kitaip, atvirai, laisvai, sąmoningai, įtraukiant savirūpą ir meilę sau ir kitiems. Jūra sukūrė kultūrą Berlyne ir nori prisidėti prie kultūrinės kaitos Lietuvoje. Atvirumo vakarai yra pirmas žingsnis. 

Daugiau skaityk anglų kalba www.juraglo.com arba atsisiųsk trumpą pdf knygutę apie Jūros asmeninę kelionę su Radikaliuoju Atvirumu https://www.subscribepage.com/pdf-knyga
 

Kilo klausimų ar pasiūlymų? Rašyk jura(at)juraglo.com arba skambink 869596199

www.JuraGlo.com | RadikalusAtvirumas.lt | Radikalus Atvirumas Lietuvoje 

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)