Регион: Международно
Език: Български
Промяна

BERTULINĖS 2021

Tie kas buvo pernai, neabejotinai sugrįš ir šiemet. Tie kas girdėjo tik atgarsius, bet negalėjo atvykti, tikrai ištaisys šią klaidą. Tie kas pernai po „Bertulinių“ pametė sveiktą, tikėkimės ir šiemet ryšis šiai donorystės akcijai.

Taigi, „Bertulinės“ grįžta!

Kas tos „Bertulinės“? Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose XIV a. paminėta šventė, kurios metu turtingi ir vargšai, sukriošę ir sveikuoliai, atmatos ir didžiai gerbiami, prasigėrę ir dar tik prasigersiantys susirenka vienam vakarui į vieną vietą paminėti didžiausio kaimo mužiko gimtadienio.

Jau eilę metų kaip tradicijos nesikeičia ir šį titulą iš savo rankų laimi ir laimi liūdnai pagarsėjęs Mantas Bertulis.

Ta proga jis savo kelyje sutiktiems pakeleiviams, draugams, meilužėms, sugėrovams, darbo broliams ir sesėms bei šiaip geros dūšios žmonėms dovanoja įspūdingą vakarėlį.

Muzikantų sąrašas bus ne mažiau įspūdingas už geriausius Lietuvos festivalius, tačiau iki pat pirmų atlikėjų akordų Jūs nežinosite grojaraščio. Kam jį žinoti, jeigu šventės kūrėjas Jums žada, kad bus įspūdinga? Atsipalaiduokite ir tiesiog pasitikėkite juo. Nors jis ir dažnai žmones nuvilia, bet šis kartas bus kitoks.

Renginys yra privatus ir labdaringas. Į jį galės patekti tik į šį FB renginį pakviesti žmonės, kurie iš anksto bus nusipirkę „bilietą“. Pakviestieji gali dar pakviesti ir kelis draugus į kompaniją. Visi (100 proc.) pinigai už bilietus bus paaukoti Rimanto Kaukėno paramos fondui. Aukos sumą galite pasirinkti patys pagal savo nuožiūrą.

Pernai metais surinkome 2 700 eurų. Už šiuos pinigus buvo išpildyta leukemija sergančio Justo svajonė ir nupirkta žaidimų kėdė, kompiuterio kamera bei kitos kompiuterio dalys. Tuo tarpu Amelijai, kuriai dėl inkstų ligos komplikacijos vaikystėje sutriko raida, buvo padovanota ilgai laukta vaikštynė, palengvinusi tiek jos, tiek tėvelių gyvenimą. Šiemet tikslas yra šią sumą bent jau padvigubinti.

GALIMYBIŲ PASAS BŪTINAS VAKARĖLIO ATRIBUTAS.

SVARBU: Susirinkti į vietą prašome tarp 20:30 ir 21:30 val. Po to durys bus užrakinamos, kad nepabėgtų niekas anksčiau laiko iš vakarėlio.

TAIP PAT SVARBU: Jokių gimtadienių dovanų nereikia. Geriau tuos pinigus išleiskite paaukodami vėžiu sergantiems vaikams, man tai bus daug maloniau. Ačiū!

INFO: PM Mantas Bertulis

Местоположение (за онлайн събития - URL)