Регион: Международно
Език: български
Промяна

Kaip elgtis tėvams, kai tarpusavyje konfliktuoja vienos šeimos vaikai

Trijų vakarų tęstinis seminarų ciklas apie tai, Ką galime padaryti, kad sukurtume darnius vaikų tarpusavio santykius šeimoje

  • birželio 5, 12 ir 19 dienomis nuo 19 iki 21 val..

  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Nė vienas konfliktas nekyla atsitiktinai ir be priežasties. Šis faktas neginčytinas nepriklausomai nuo konfliktuojančių pusių amžiaus, lyties, subrendimo ar giminystės ryšių. Santykiai su savo šeimos nariais, tame tarpe ir nebūtinai malonūs, yra svarbi asmenybės augimo dalis.

Šis etapas toks svarbus, kad nuo jo priklauso, ar užaugę vaikai gebės tarpusavyje bendrauti draugiškai, padėti vienas kitam ir netaps vienas antram nuolat pavydinčiais priešais. Iš tarpusavio konfliktų galima išmokti apgaudinėti, garsiai rėkti, erzintis ir stipriai muštis, tačiau tėvų pareiga nukreipti bendravimą taip, kad ugdytųsi teigiamos asmeninės savybės, emocinio intelekto kompetencijos, konliktų sprendimo įgūdžiai.

Tyrimai parodė, kad 3-7 metų amžiaus broliai ir seserys intensyviai pykstasi vidutiniškai 3,5 karto per valandą. Ir tik vienas iš aštuonių konfliktų baigiasi kompromisu ar susitarimu. 

Liūdna, kai konfliktuoja vienos šeimos vaikai, tačiau ką daryti suaugusiems? Kada kištis į situaciją, o kada leisti jai tekėti savo vaga? Kada ginti silpnesnį ir kaip pastebėti jų manipuliacijas? Ir galų gale, kaip išlikti ramiems ir neišeiti iš proto? Suaugusieji pajėgūs padėti normalizuoti šlyjančius santykius. 

Apie tai, ką galite padaryti ir kokių veiksmų imtis, kad jūsų vaikų konfliktai būtų produktyvesni, santykiai geresni, o namuose daugiau ramybės - trijų vakarų specialiame autoriniame Mildos Karklytės-Palevičienės seminarų cikle:

Kaip elgtis tėvams, kai tarpusavyje konfliktuoja vienos šeimos vaikai

Lektorė Milda KarklytėPalevičienė

Seminarų ciklo metu kalbėsime apie tokias ir panašias situacijas:

  • Ar normalu, kad sesės ir broliai nuolat konfliktuoja?
  • Dėl kokių priežasčių dažniausiai kyla konfliktai?
  • Ar konfliktai yra tik blogas reiškinys? Kodėl?
  • Koks turi būti tėvų vaidmuo vaikų konfliktuose?
  • Kaip mokyti vaikus efektyvių konfliktų sprendimo būdų?

Kaip tai vyks?

Mokymuose analizuosime kasdienių situacijų pavyzdžius, aptarsime tinkamus sprendimo būdus, atliksime praktines užduotis.

Tarp seminarų galėsite pateiktą metodiką išbandyti tuojau pat, ir kilusius neaiškumus pasitikslinti su lektore.

Kam skiriama?

Tėvams, auginantiems ikimokyklinio amžiaus vaikus. Gebantiems prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir vaikų auklėjimą bei suprantantiems, kad jų veiksmai ir valia šiandien gali nulemti ateinančių kartų gyvenimus.

Kokia visa to nauda?

Jei nuosekliai naudosite seminaruose įgytas žinias, jūsų vaikai bus laimingesni ir emociškai sveikesni. Pagerės ne tik vaikų, bet ir visos šeimos emocinė atmosfera.

Niekada nevėlu tapti gerais tėvais.

 

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)