Регион: Международно
Език: Български
Промяна

EKSKURSIJA PAŽAISLIO VIENUOLYNE

MB ,,Kauno gidas” maloniai kviečia apsilankyti buvusiame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris laikomas vienu gražiausių baroko ansamblių Baltijos šalyse!

Pažinkime Kauną kartu!

Pažaislio kamaldulių vienuolyno ir Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios mįslinga trauka nuo seno žadino žmonių vaizduotę. Vienuolyną XVII amžiaus antroje pusėje įkūrė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas Pacas. Vienuolyno statyba prasidėjo 1667 metais. Kalnas, ant kurio buvo numatytas pastatas, buvo pavadintas MontePacis (Taikos kalnas).

Šiandien vienuolynas skaičiuoja jau daugiau nei tris šimtmečius trunkančią, legendomis apipintą istoriją, žavi išskirtine barokine išvaizda ir spalvinga jį supančia aplinka. Ekskursijos metu gidas papasakos apie vienuolius kamaldulius ir kitus  vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, atskleis freskų paslaptis.

Ekskursijos pradžia: Pažaislio kamaldulių vienuolynas ( T. Masiulio g. 31, Kaunas). Gidas lauks Jūsų prie Pažaislio vienuolyno vartelių. 

Ekskursijos trukmė: 1 val. 45 min.

Ekskursijos bilieto kaina: 12 EUR suaugusiam asmeniui 

Papildomai vietoje, muziejaus kasoje, reikės įsigyti įėjimo bilietą į Pažaislio vienuolyno ansamblį: 6 EUR suaugusiam, 3 EUR moksleiviui, studentui, senjorui.

Vaikams iki 18 metų, dalyvaujantiems ekskursijoje kartu su suaugusiais šeimos nariai reikės įsigyti tik įėjimo bilietą į Pažaislio vienuolyno ansamblį. Kaina 3 Eur.

Ekskursiją Pažaislio vienuolyne galima užsisakyti ir privačiai, Jums patogiu laiku, Pažaislio vienuolyno ansamblio darbo metu: nuo antradienio iki penktadienio – 10-17 val., šeštadieniais 10-16 val.

Galite įsigyti ir dovanų kuponą. Ekskursijos vedamos lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272, el. p. info@kaunastour.lt, www.kaunastour.lt

Jeigu jaučiate peršalimui būdingus simptomus, prašome susisiekti ir suteiksime galimybę perkelti ekskursijos datą! 

Ekskursijos dalyviai bažnyčioje turi dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis saugaus atstumo ir kitų saugumo reikalavimų. 

Rekomenduojama avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

 

Pinigų grąžinimas:

  • Jeigu įsigijote bilietą į reguliarią  (šio savaitgalio) ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami (pagal CK 6.22810 str. 12 p. vartotojai negali atsisakyti sutarčių dėl apgyvendinimo, prekių vežimo, automobilių nuomos, viešojo maitinimo ar laisvalaikio paslaugų, jeigu sutartyje nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis).
  • Pinigus už įsigytus bilietus į reguliarias (šio savaitgalio) ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas,  perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

 

 

Местоположение (за онлайн събития - URL)