Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Ekstremalus bėgimas su kliūtimis "ALFA RUN 2021"

Tuo tarpu, kai vieni ruošiasi Olimpinėms žaidynėms, mes ruošiame didžiausią Lietuvoje ekstremalių kliūčių iššūkį "Alfa Run 2021". "Alfa Run" - tai bėgimas, kuriame kiekvienas tampa nugalėtoju, išdrįsęs išeiti iš komforto zonos ir pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.

Kiekvienais metais mes tobuliname ir kuriame naujas kliūtis tam, kad pasikrovę pergalingų emocijų, namo grįžtumėte pilni įspūdžių ir byrančiu smėliu iš ausų. Šį kartą 5-10 kilometrų trasose būkite maksimaliai pasiruošę išmėginti savo protinių ir fizinių galimybių ribas. 

Tai diena, kai peržengsite finišo liniją stipresni nei pradėjote. Nėra geresnės vietos įrodyti sau, kad turite viską, ko reikia, kad taptumėte ČEMPIONAIS.

ČIA NĖRA JOKIO PLANO B

 

Rinkis savęs vertą iššūkį:

  • ALFA HERO iššūkis (10 km su 36 kliūtimis);
  • ATOMINIS iššūkis (5 km su 29 kliūtimis);
  • STARTUOLIO iššūkis (5 km su 28 kliūtimis);
  • ČEMPIONŲ iššūkis (5 km/10 km su laiko fiksavimu);
  • OCR kvalifikacija į Europos čempionatą;
  • Alfa Run MINI (5-13 metų vaikams, 1 km su 15 kliūčių).

Visiems vaikams dalyvavimas NEMOKAMAS, kurių tėveliai turi dalyvio bilietą į Alfa Run bėgimą. Vaikų bilietus būtina įsigyti Payseroje.

_________________________

MISIJA – įsigydamas bilietą prisidedi prie reabilitacijos VšĮ „Alfa centras“ vykdomos veiklos, teikiančios pagalbą alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims!

_________________________

SVARBU!

Daugiau informacijos ieškokite www.alfarun.lt.

Местоположение (за онлайн събития - URL)