Регион: Международно
Език: български
Промяна

ESET Security Day: kibernetinio saugumo konferencija

 

ESET Security Day konferencija - 2019 m. bilietai išparduoti - kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją.

Renginio tiesioginę transliaciją galite stebėti: https://www.youtube.com/channel/UCm1EhzMckKMIUbVZwjrc1GA

Litexpo salė 5.1 - Lietuvos parodų ir kongresų centre, adresu Laisvės pr. 5, Vilnius

Vilniuje kasmet, jau 5 metus iš eilės vykstanti saugumo konferencija ESET Security Day, suteikianti galimybę išgirsti kibernetinio saugumo naujienas, susipažinti su šios srities profesionalais iš Lietuvos ir užsienio. 

 Džiaugiamės galėdami pristatyti kibernetinio saugumo konferencijos „ESET Security Day“ pranešėjus. Rugsėjo 5 d. pranešimus skaitys NKSC direktorius Rytis Rainys,  ESET saugumo evangelistas Tony Anscombe, ICS saugumo ekspertas Vytautas Butrimas, Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos IT skyriaus vedėjas dr. Jevgenij Tichonov bei kiti ekspertai.

Renginio programa ir pranešėjai: esd.eset.lt

ESET Security Day konferencija - 2019 m. bilietai išparduoti - kviečiame registruotis į tiesioginę transliaciją.

RENGINIŲ GALERIJA

hot-topics-icon-opt.png

Aktualios temos

IT tendencijos, Lietuvos rinkos naujienos, kibernetinės grėsmės, praktiniai BDAR įgyvendinimo žingsniai – tai, kas svarbiausia IT profesionalų bendruomenei.

exclusive-icon-opt.png

Išskirtiniai pranešėjai

Kiekvienais metais kruopščiai atrenkame geriausius – nuo Lietuvos rinkos ekspertų iki pasaulinių lyderių technologijų sektoriuje.

discussion-icon-opt.png

Gyva diskusija

Tai ne tik konferencija. Susipažinkite su bendraminčiais, pasidalinkite savo iššūkiais ir raskite geriausius sprendimus.

coffee-icon-opt.png

Pasitikimo kava

Sakoma, kad geriausi pokalbiai prasideda nuo kavos puodelio. Mes pridėsime – ir nuo saldaus deserto. Laukiame atvykstant anksčiau!

breakfast-icon-opt.png

Kava ir pašnekesiai

Kad galėtumėte maloniai bendrauti su bičiuliais, mes pasirūpinsime kava ir užkandžiais.

casual-icon-opt.png

Renginių ciklas verslui

ESET Security Days kasmet sutraukia tūkstančius IT bendruomenės narių visame pasaulyje.

Sekite renginio naujienas ir skaitykite 2018 metų pranešimus

 

Apie ESET: 
Jau daugiau nei 30 metų ESET kuria rinkoje pirmaujančius IT saugumo sprendimus ir paslaugas verslo ir namų vartotojams visame pasaulyje.  Kartu su Slovakijoje įsteigta kibernetinio saugumo bendrove ESET dirbame Lietuvoje daugiau nei 15 metų. Didžiuojamės, jog šiandien net 268 000 Lietuvos vartotojų pasitiki ESET antivirusinėmis programomis ir saugumo sprendimais.

Nuo sprendimų, skirtų kompiuterių ir mobiliųjų telefonų apsaugai iki šifravimo ir dviejų veiksnių autentifikavimo, ESET puikiai veikiantys ir lengvai naudojami produktai leidžia namų ir verslo vartotojams mėgautis saugesnėmis technologijomis. Paremta mokslinių tyrimų ir plėtros centrų (R&D) visame pasaulyje, ESET tapo pirmąja IT saugumo kompanija, pelniusia net 100 nepriklausomos testavimo laboratorijos „Virus Bulletin“ apdovanojimų „VB100“, nustatanti kiekvieną „in-the-wild“ kenkėją be klaidų nuo 2003 m. Iš mažos, dinamiškos kompanijos mes užaugome į globalų prekės ženklą su daugiau nei 110 milijonų vartotojų 202 valstybėse ir teritorijose.

Renginio programa: esd.eset.lt 

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)