Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Girmantė ir Andrej Polevikov Trio

Pradedant vis labiau vėsti, rudens vakarai labiausiai tinkami būtent džiazui. Jis sušildo, pažįstamais garsais prakalbina prisiminimus, jautriomis improvizacijomis ir sąskambiais išjudina emocijas. Belieka nejučia nusišypsoti ir klausytis.

Girmantė ir Andrejaus Polevikov trio (A. Polevikov/ D. Murašov/ A. Kairys) kviečia į susitikimą Jazz Cellar 11. Improvizacijos, naujai suskambusios pažįstamos melodijos, stebinantys negirdėti kūriniai - tai, kuo Girmantė ir muzikantai siūlo Jums šildytis šeštadienio vakarą. Juk kiekvienas susitikimas su džiazu - netikėtas ir džiuginantis. O kiekvienas susitikimas su Girmante ir A. Polevikov trio - paliekantis neišdildomą įspūdį ir tik patvirtinantis, jog džiazas - nuolat besikeičianti muzikos ir jausmo forma, kaskart vis stipriau įtraukianti į garsų sūkurį.

 

 

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)