Регион: Международно
Език: български
Промяна

Internetinis kursas: Įspūdinga laikysena

Sveikinimai atvykus! Ar žinojai, kad 90% žmonių ligų gali būti išvengta ištiesinus stuburą? Nori atskleisti savo potencialą labiau? Pradėk treniruotis nuo savo laikysenos, ten slypi daugiausiai galios. Tam, kad galėtum tai daryti lengvu ir efetyviu būdu bei namuose, sukūrėme Tau kursą „Įspūdinga laikysena“

 

Ką duoda taisyklingas ištreniruotas stuburas:

*Drastišką energijos padidėjimą

*Natūralų laimės pojūtį

*Sustiprėjusį pasitikėjimą savimi

*Akivaizdų seksualumą

*Galingą autoritetingumą

 

KODĖL VERTA TURĖTI TIESŲ STUBURĄ?

Pasidaro lengviau kvėpuoti, kūnas darosi gyvybingesnis, geometriškai tobulesnis, ląstelės atsinaujina greičiau. Atsipalaidavimo, malonumo hormonų lygis ženkliai auga. Virškinimo veikla pasidaro gerokai efektyvesnė, tai atsiliepia visiems organams. Dėl to padidėja dėmesio koncentravimo galimybės. Atmintis ir smegenų veikla, taip pat suaktyvėja ir sustiprėja. Tuo tarpu žmonės su prasta laikysena būna liūdni, nepasitikintys savimi ir gyvenimu, jiem sunkiau užmegzti ryšius, prasčiau priiminėja sprendimus.

 

Jeigu trumpai tariant, kuo pas tave labiau ištreniruota laikysena, tuo esi protingesnis/ė, laimingesnis/ė, seksualesnis/ė, kuo labiau  sulinkęs tuo kvailesnis/ė, depresyvesnis/ė, menkavertiškesnis/ė.

 

KODĖL 90 DIENŲ?

Mūsų fizinis kūnas yra linkęs palaikyti mūsų gyvenimo būdą. Kiekvienam žmogui reikalinga treniruotis bent 70+ dienų, kad kūnas priimtų pokytį ir pasiekti rezultatai išliktų, o kūnas nustotų keistis atgal kur buvo.

 

KAIP VYKS TRENIRAVIMASIS?

Tik 20 minučių kiekvieną rytą.

Pratimai didinantys energingumą ir fizinį pajėgumą, bei išskirtinių, kruopščiai atrinktų ir ypač efektyvių, stuburo tiesinimo rinkinių programa. 

Tiesioginės transliacijos vyks 6:30 – 6:50 VIP Įgalinimo grupėje, ten taip pat rasite ir treniruočių įrašus.

 

BONUSAS

Norintiems gauti daugiau ir užsiregistravusiems iki rugsėjo 17d. 

4 X per savaitę vakarinės valios, savidisciplinos ir gyvybingumo didinimo treniruotės.

 

PRADŽIA

Galite pradėti tik įsigijus

 

PABAIGA

Ši programa tęsis iki 2020 sausio 1d.

 

 

TRENIRUOČIŲ LAIKAS

6:30 - 6:50 rytas (vakarinė grupė 4x 20:00 – 20:40 darbo dienomis išskyrus penktadienį)