KAIP IŠGELBĖTI KALĖDAS?

Šalis: Prancūzija
Žanras: komedija visai šeimai
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina pilnamečio asmens palyda
Trukmė: 99 min
Režisierius: Alain Chabat
Kalba: DUBLIUOTA LIETUVIŠKAI
Premjera Lietuvoje: 2017-12-08
Salė: Mažoji


Stebuklai negali palaukti... Komedija „Kaip išgelbėti Kalėdas“ su Audrey Tautou

Ruoštis Kalėdoms laiko liko nedaug! Jau gruodžio 15 dieną prancūzų aktorius ir režisierius Alain Chabat Lietuvoje pristato ilgai lauktą vaidybinę komediją, dekoruotą nuostabiu šventiniu animaciniu pasauliu ir jame gyvenančiais personažais „Kaip išgelbėti Kalėdas“.

Jau Kalėdų išvakarės, bet viskas eina po paraliais. 92 tūkstančiai Kalėdų senio elfų staiga sunegaluoja ir visi atgula į lovas! Visi vienu metu! Tai baisus smūgis senajam gerajam seneliui. Kas dabar gamins žaislus viso pasaulio vaikams? Jis neturi pasirinkimo. Kalėdų senelis turi pasikinkyti elnius ir lėkti į Žemę ieškoti vaistų. Bet kai tik jis ten nukanka, prireikia rimtos sąjungininkų pagalbos, kad Kalėdų stebuklas būtų išsaugotas...

Alain Chabat – tai Julijus Cezaris iš „Asterikso ir Obelikso: Misija Kleopatra“, Napoleonas Bonapartas iš „Naktis muziejuje 2“, piratas Bobas iš „Valeriano ir tūkstančio planetų miesto“. Jis – taip pat ir režisierius, prodiuseris bei scenaristas. Praėjus penkeriems metams po paskutinio pastatyto filmo „Marsupilami“, prieš pat Kalėdas prancūzų režisierius pristato šeimyninę komediją, kurioje pagrindinį herojų – Kalėdų senelį – vaidina jis pats! Apsuptas žavių ir talentingų Prancūzijos aktorių Pio Marmaï („Svaiginanti Burgundija“, „Pirmoji tavo likusio gyvenimo diena“), Riddley Scotto pamėgtos Golshifteh Farahani („Melo pinklės“, „Egzodas. Dievai ir karaliai“), o taip pat ir su viso pasaulio žiūrovų numylėtine Audrey Tautou („Amelija iš Montmartro“, „Coco prieš Chanel“).

LIETUVIŠKAI DUBLIUOTA 28 milijonų biudžeto šventinė komedija „Kaip išgelbėti Kalėdas“ – jau greitai kinuose!

Vaidina: Alain Chabat, Audrey Tautou, Pio Marmaï, Golshifteh Farahani, Grégoire Ludig ir kt.

Местоположение