Kauno folkloro ansamblis GILĖ

Bilieto kaina: 3,30 €; moksleiviams ir studentams 2,30 € (į nuolaidos laukelį įrašyti AŠGILĖ) (bilieto kaina 3 €; 2 €, paslaugos mokestis 0,30 ct.). Moksleivių grupėms taikoma nuolaida: 10 moksleivių ir vienas mokytojas įleidžiamas nemokamai (nuolaida taikoma tik bilietų kasoje).

Vaikai įleidžiami nemokamai: 5 m, neužimant sėdimos vietos.

Kauno folkloro ansamblis GILĖ gyvuoja 25 metus. Tai vienas didžiausių folkloro ansamblių Lietuvoje, atliekantis tradicinį ir post folklorą. GILĖ – taip pat ir žygeivių klubas. Per 25 metų nukeliauta virš 7000 kilometrų, 460 dienų praleista žygiuose. Sudėjus žmogaus praleistas dainuojant repeticijose ir koncertuose valandas būtų 70 000 valandų arba puspenktų metų vieno žmogaus dainavimo dieną naktį.

 

ACORN FOLK – tai muzika, išnešiota žygiuose, stovyklose, koncertuose. Nėštumas truko gal dešimt metų. Jau sunku atsekti, kur, kada ir kuriai dainai prigijo harmoninis sprendimas, ritminis sutvirtinimas, buvo įdarbintas vienas ar kitas instrumentas. Nepakeistos dainų, sutartinių melodijos ir žodžiai bei savitos vadovo Artūro Sinkevičiaus aranžuotės visą muzikos turinį tarsi sulydo į vientisą, išbaigtą kūrinį.

Skamba gitara, kontrabosas, ukulelė, mandolina, smuikas, dambrelis, įvairūs mušamieji, didžeridu, lūpinė armonikėlė, lumzdelis, dūdmaišis, giliukų balsai ir jaunų širdžių plakimas...

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Местоположение на събитието