Регион: Международно
Език: Български
Промяна

KUKSANDO pradedantiesiems – 9 pratybų ciklas

Kuksando - tai darni, prieš beveik dešimt tūkstančių metų Korėjoje sukurta sveikatinimosi ir žmogaus galimybių vystymo sistema, kuri į darnią visumą apjungia fizinius pratimus, kvėpavimo meditaciją ir akupresūrą.

Kuksando Jums gali padėti:

  • Sumažinti nuovargį, stresą, nemigą;
  • Nuraminti protą ir emocijas;
  • Padaryti kūną lankstesnį ir ištvermingesnį.

Pratybų ciklo programa:

  • ĮVADINIS susitikimas: BALANDŽIO 18 d. sekmadienį, 11.00 val. -13.30  val.

Susipažinsite su kuksando istorija, struktūra, praktikos principais, ypatumais ir pagrindinėmis taisyklėmis. 

Sužinosite, ką sako Vakarų  mokslas ir šiuolaikinė psichoterpija apie Rytų patirtis:  meditaciją, siūlomą kvėpavimo būdą, ryšį tarp kūno ir centrinės nervų sistemos, psichinės ir  fizinės sveikatos stiprinimą .

Mokysimės taisyklingai kvėpuoti, atliksime sudėtingesnius pratimus bei aptarsime apšilimo ir pabaigos pratimus. Susipažinsime su meditacijos pozomis, pagrindiniais akupresūros taškais ir kitomis detalėmis, kurios itin svarbios praktikuojant.

 Atsakysime į rūpimus klausimus.

  • 8 PRATYBOS antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30 – 20.00 val. ZOOM platformoje nuo balandžio 20 d.

Praktikuosite kartu su Edita Tamuliene, sertifikuota mindfulness ir kuksando praktikų mokytoja, atstovaujančia pasaulinę Kuksando Bakdol federaciją. Daugiau apie mokytoją: https://animo.lt/

 

PAPILDOMAI

• Kiekvienas įsigijęs bilietą, gaus savarankiškam praktikavimui specialiai paruoštą video ir kitą reikalingą medžiagą, kad galėtų praktikas atlikti savarankiškai ir kitomis dienomis sau patogiu metu. Visa medžiaga galėsite naudotis tiek laiko, kiek galios įsigytas bilietas.
• Kartą į mėnesį atliksime trumpesnę kuksando praktiką, o likusį laiką skirsime bendravimui, pasidalinimui įžvalgomis, atsakymams į klausimus.

PASIRUOŠIMAS 

Specialaus pasirengimo pratyboms nereikia, tik turėkite kilimėlį ir apsirenkite kūno nevaržančiais drabužiais. Pradėti praktikuoti galima bet kuriame amžiuje. Praktika tinkama bet kokio fizinio pasirengimo žmogui, tiek vyrams, tiek moterims.  

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis el.paštu: info@animo.lt  arba tel. +37068215454

Įsigydami bilietą, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su Privatumo politika bei Paslaugų teikimo taisyklėmis.

Ką būtų naudinga žinoti apie kuksando, video pristatyme: 

 https://bit.ly/3dq2O6M

Dr. Julius Neverauskas ir olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas apie fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimą (nuoroda).

Daugiau: https://animo.lt/ portale "Žmogaus institutas",  YouTube kanale „Žmogaus institutas“