Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Neįmintos Vilniaus paslaptys: ekskursija po legendų Vilnių

Vilniuje, ant vieno iš stogų, sėdi du juodi angelai. Labai seniai jau jie ten sėdi, daug visko matė, taigi ir istorijų iš miesto gyvenimo pilnas kišenes turi.  

– Ar pameni, - klausia vienas angelas kito, - kai kunigaikštis Šventaragis čia Velnio miestą įkūrė, išgirdęs ant Perkūno žinyčios bokšto geležinį vilką staugiant?  

– O taip, - atsako antras angelas ir tęsia istoriją, - nuo to laiko petražolės prie kiekvienų namų durų Vilniuje auga ir Barboros Radvilaitės šmėkla kasnakt klajoja jas rinkdama, o po to puošia jomis šv. Onos bažnyčios, Rotušės ir universiteto mūrus.  

– Universitete juk juodojo mago Tvardausko knyga paslėpta, o joje burtažodis, galintis išvaduoti siaubingąjį Baziliską iš budelio spąstų, užrašytas... – toliau mintį tęsia pirmasis angelas.  

Hmmm... bet ar tikrai viskas buvo būtent taip? Visas Vilniaus paslaptis įminsime ir susipynusius istorijų galus išrišime ekskursijos metu. Ekskursija pritaikyta įvairaus amžiaus klausytojams.

Vaikams iki 10 metų (imtinai) keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais - ekskursija nemokama.

👀 Trukmė: apie 2 val. 
👣 Ekskursijos pradžia: Katedros aikštėje prie Varpinės
♟ Ekskursijos pabaiga: prie Barbakano

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jei bus prastas oras? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių ir tinkamų drabužių. 😊

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Местоположение (за онлайн събития - URL)