Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Liutauro Viktorino vebinaras

Liutauro Viktorino vebinaras antradienį (2021.04.20) ir ketvirtadienį (2021.04.22) 

 

Sveiki Mielieji,

Per ateinantį vebinarą kalbėsime apie tai kaip tapti laimingu, sėkmingu bei turtingu. Kartais net nesusimąstome, kad nemokame vertinti to ką jau turime ir koncentruojamės tik į tai ką praradome. Griaužiamės dėl pinigų stygiaus ir susikuriame iliuziją, kad jų visada mažai. Tokiu principu pasineriame į negatyvą ir jis pradeda mus lydėti. Negatyvo lydimas žmogus ima kaltinti aplinką ir tampa toksiškas. Tad papasakosiu kaip netapti negatyvu ir prisitraukti sėkmę. Atsakysiu į klausimą kodėl tokie žmonės patekę į turtingą aplinką jaučiasi nejaukiai ir ką reiškia norėti būti turtingu, o ne tokiu tapti. Ši tema yra labai aktuali šiai dienai.

Antra tema bus apie tai kaip išlikti pozityviam, sveikam ir jaunam. Šiais laikais labai dažnai pamirštame, kad turime ne egzistuoti, bet gyventi ir nesusimąstome kokią didelę įtaką darome dabarčiai gyvendami praeitimi ir rytdiena. Tad kaip išmokti ne egzistuoti, o gyventi? Kaip atrasti laiko šiai dienai? Kaip nepasenti ankščiau laiko

Taip pat vebinaro metu kalbėsime apie tai kaip svarbu pasirinkti žmones su kuriais bendrauti. Koks yra poveikis žmogui bendraujant su negatyviais ir pozityviais senyvo amžiaus žmonėmis bei ligoniais. Papasakosiu kaip netapti emocinių vampyrų aukomis ir kaip juos atpažinti. Kalbėsiu apie tai kaip pasirinkti aplinką, kurioje pabuvę jaustumėtės gyvybingi, pilni energijos ir pozityvūs. 

Iki susitikimo!

Liutauras Viktorinas

 

Nuostabi žinia tiems, kas nori susipažinti su manimi bei mano vedamais vebinarais – tie, kas jungiasi pirmą kartą, tai gali padaryti VISIŠKAI NEMOKAMAI. Tiesiog parašykite laišką į info@liutaurasviktorinas.com, jog dalyvausite pirmą kartą ir jums bus atsiųsta visa tolimesnė informacija.

  • Antradienį (2021-04-20) vebinaras vyks lietuvių kalba.
  • Ketvirtadienį (2021-04-22) vebinaras bus rengiamas rusų kalba, jo tema bus ta pati, tik bus pridedama papildoma informacija, įvertinant bendrą dalyvių informacinį lauką.
  • Vebinaro pradžia 18:00 val., nuo 19:30 val. bus bendra dvasinė praktika su mano palaikymu iki 20:30 val.
  • Dalyvavimas vebinare yra mokamas, kaina 20 eurų/d. Norintiems dalyvauti abiejuose vebinaruose, kurie vyks antradienį ir ketvirtadienį - kaina 30 eurų.
  • ZOOM registracijos ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta atskiru laišku į jūsų e.paštą prieš seminarą.
  • DĖMESIO! Jei atsiskaitymus vykdote iš kitų šalių, jums apmokėjimo etape reikia pasirinkti:

- Trustly sistemą, jei jungiatės iš: Austrija, Danija, Suomija, Vokietija, Olandija, Slovakija, Švedija, Jungtinė Karalystė, Belgija, Čekija, Norvegija, Ispanija (paspaudus ant šios sistemos atsiranda toje šalyje vyraujančių bankų apmokėjimo būdai).

- Webmoney sistemą, jei jungiatės iš Rusijos – ji atsiranda, kai paspaudžiate „kitos šalys“ arba jums automatiškai įsijungia, jeigu atsiskaitote būdami Rusijoje.

*Jūsų kontaktinė informacija trečiosioms šalims viešai nebus prieinama. Ši informacija bus naudojama tik dėl informacijos apie MB LiutaurasViktorinas" planuojamus renginius.