Регион: Международно
Език: Български
Промяна

LOCAL MONDAYS: Garbanotas Bosistas + Sheep Got Waxed

Birželio 25-ąją, pirmadienį, menų fabriko LOFTAS, LRT OPUS terasoje –  psichodelinio roko atstovai GARBANOTAS BOSISTAS ir eksperimentinės elektronikos džiazo kolektyvas SHEEP GOT WAXED!

Tai bus ne šiaip du geri koncertai viename, o „Garbanoto Bosisto“ ir „Sheep Got Waxed“ išlydėtuvės į „Europavox“ muzikos festivalį Prancūzijoje.

Būtent jame paaiškės kelis mėnesius ieškoti Europos talentų apsikeitimų platformos – kooperacijos projekto „Europavox“ nugalėtojai – septynios grupės iš septynių šalių, kurioms atiteks išskirtinė galimybė keliauti po visą Europą ir koncertuoti didžiausiuose klubuose ir festivaliuose.

Vieni jų bus lietuviai. „Garbanotas Bosistas“ ar „Sheep Got Waxed“? Paaiškės jau netrukus, o birželio 25-ąją renkamės palaikyti abiejų ir palinkėti jiems gero kelio.

LAIKAS:

18:30 Atveriame duris
20:00 Koncerto pradžia


BILIETAI:

Išankstiniai bilietai internetu – 5 €. 

LDK:

LDK (Lofto Draugo Kortelė) savininkams – stovimas bilietas tik 3 €! Ją įsigyti galima čia: goo.gl/F5zkxo


STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai : 20€
  • Turintiems LDK (15%): 17€
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 40€
  • Turintiems LDK (15%): 34 €

STALŲ LOKACIJOS:

  • A. 2-vietis staliukas: žalia pakyla po stogu
  • B. 2-vietis staliukas: terasos pirmas aukštas po stogu
  • C. 10-vietis staliukas: terasos antras aukštas po stogu
  • D. 4-vietis staliukas: terasos trečias aukštas po stogu
  • E. 4-vietis staliukas: rampa priešais sceną

Įėjimas vaikams iki 8 metų nemokamas.

 

APIE TERASĄ:

Kiekvieną savaitę terasa veiks nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais vyks žymiausių Lietuvos grupių gyvo garso koncertai. Antradieniais – terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse dėl geriausiojo titulo kovos daugiausia žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais ir ketvirtadieniais terasoje vyks jau ne tik Lietuvos, bet ir užsienio grupių koncertai, taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams!

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Renginį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt ir www.facebook.com/lrtopusterasa

 

Organizatoriaus informacija:
Bilietai į renginį nekeičiami ir negrąžinami.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika). Dėl medijos akredituotis: ausra@menufabrikas.lt
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)