Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Mėlynas vakaras Bernardinų kapinėse

Bernardinų kapinių prieigose pasitinka memorialinė lenta su užrašu „Non omnis moriar“-ne visas mirsiu. Šios antros pagal senumą Vilniaus kapinės yra bene pačios gyvybingiausios: čia gyvena žmonės, šuo, katinas, kiekvieną pavasarį takai tarp kapų nuklojami mėlyna gėlių jūra, kapinių papėdėje čiurlena upė, aplink žydi sodai, tad pavasaris puikus metas jų lankymui. Išgirsite čia palaidotų miestui ir šaliai nusipelniusių žmonių istorijas, apžiūrėsime antkapius ir pasivaikščiosime po jas, įsivaizduodami gyvenimą prieš porą šimtų metų, kai jos buvo įkurtos toli toli užmiestyje.
 

Susitikimas: prie įėjimo į Bernardinų kapines, Žvirgždyno 3.
🕜 Trukmė: apie 2 val.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių ir tinkamų drabužių:)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Местоположение (за онлайн събития - URL)