Регион: Международно
Език: български
Промяна

Mindfulness: 8 savaičių išplėstinė streso valdymo programa (sausis-kovas)

Mokymų pristatymas

Depresijos gydymo centre reguliariai vyksta išplėstinė dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįsta streso valdymo programa. Tai šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais pagrįsta, visame pasaulyje populiariausia ir efektyvi Mindfulness programa. Ji remiasi amerikiečių medicinos profesoriaus Jon Kabat-Zinn  mokymų turiniu, kuris yra vienas didžiausių šios temos autoritetų pasaulyje. Užsiėmimus organizuojame nedidelėmis uždaromis grupėmis po 8-12 dalyvių. Programą sudaro 8 kassavaitiniai 3-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai Vilniuje (Raugyklos g. 11-1), taip pat labai svarbi 8 valandų atsiskyrimo-praktikų diena. Ją organizuojame gamtoje ir tyloje, jaukioje vietoje atokiau nuo miesto ir kasdienių minčių šurmulio su būriu bendraminčių. Taip pat svarbi programos dalis yra namų darbai, nes dalyviai kassavaitinių susitikimų metu gauna ne tik koncentruotą teoriją, bet ir aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus. Šią programą veda Paulius Rakštikas, psichologas ir sertifikuotas dėmesingumo mokytojas, kuris programą papildo savo rekomendacijomis bei atviru bendravimo stiliumi. 

Tikslas

Šių praktinių – patirtinių mokymų ciklas skirtas žmonėms, norintiems atrasti naujų būdų gyventi su patiriamu stresu ir/ar skausmu, išmokti naujų mąstymo modelių. Žinant, kad mus visus stresas lydi kasdien, šių mokymų metu išmokti principai gali būti pritaikyti labai įvairiose gyvenimo srityse, siekiant gyventi harmoningesnį ir pozityvesnį gyvenimą. Šioje programoje įgyti įgūdžiai gali padėti nusiraminti, atgauti vidinę ramybę ir įgyti psichologinio lankstumo bei atsparumo. Gyvenime negalime pakeisti labai daug dalykų, tačiau galime mokytis viską priimti ramiai ir išmintingai. Tam reikia praktikos. Tobulinsime šiuos įgūdžius: dėmesio koncentravimas, sąmoningumo ugdymas, vertinimo stebėjimas, smalsumas, pasitikėjimas savimi, kantrybė ir kt.

Nauda

Du mėnesiai reguliarių susitikimų, apjungiant svarbią teoriją, labai įvairias praktikas, namų darbus bei grįžtamąjį ryšį, yra stiprus įrankis siekiant pozityvių pokyčių. Dalyviai gaus svarbios teorijos konspektus kiekvieno užsiėmimo metu, taip pat meditacijų garso įrašus savarankiškam praktikavimui namuose (ypač naudinga praleidus kažkurį užsiėmimą).

Papildoma nauda

Net ir suvokiant naudą, kartais sunku rasti laiko sau. Dėl šios priežasties programą vadiname išplėstine ir dalyviams suteikiame papildomą nemokamą galimybę lankyti mūsų centre vedamas meditacijas kitu laiku, ne mažiau 4-ių papildomų susitikimų per visą programos laiką. Papildomas meditacijas skelbiame atvirai čia: https://tickets.paysera.com/lt/tagged/mindful

Mokymų struktūra

Programos užsiėmimai vyks kiekvieną savaitę (ANTRADIENIAIS), nuo 18:00 val., jų trukmė 3val. Programos užsiėmimo struktūrą sudaro svarbi ir labai koncentruota teorija, meditacija ir aptarimai grupėje bei namų darbų užduotys.

Tvarkaraštis:

1 susitikimas – sausio  22 d.

2 susitikimas – sausio 29 d.

3 susitikimas – vasario 5 d.

4 susitikimas – vasario 12 d.

5 susitikimas – vasario 19 d.

6 susitikimas – vasario 26 d.

Dėmesingumo diena, toliau nuo kasdienybės (8 valandų praktikų diena gamtoje) – kovo 2 arba 3 d. (šeštadienis arba sekmadienis)

7 susitikimas – kovo 5  d.

8 susitikimas – kovo 12  d.

 
Investicija į save

Dalyvio mokestis rezervuojant vietą iki 2019 01 07 - 199€

Dalyvio mokestis rezervuojant vietą po 2019 01 08 - 229€

Dalyvio mokestis su nuolaida* - 149€

*Studentams, senjorams, neįgaliesiems, daugiavaikių šeimų tėvams arba vienišoms mamoms/tėvams auginantiems vaikus

Galima mokėti visą sumą iš karto arba skaidant į dvi dalis: 50% rezervuojant vietą ir kitą 50% iki vasario 15 dienos.

Platesnė informacija ir registracija el. paštu: paulius@pauze.lt

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)