Nuotykių lenktynės "Nykštietiškas Triatlonas 2018"

Nuotykių lenktynės "Nykštietiškas triatlonas" – tai tradicinis turistinis - pramoginis - sportinis renginys, apimantis bėgimą, orientavimosi sportą, irklavimą baidarėmis, važiavimą kalnų dviračiais (MTB) ir specialias linksmas rungtis bei užduotis. Tai – komandinės (2 asm.) lenktynės, kurių dalyviai dažnai ne tiek siekia sportinio rezultato, kiek ieško stiprių natūralių emocijų bei nuotykių – išskirtinio savaitgalio Anykščiuose. Nykštietiškas Triatlonas (toliau N.T.) vyks jau aštuntą kartą iš eilės, tačiau kasmet keičia renginio centro vietą, kas leidžia lenktynių dalyviams kaskart patirti naujų įspūdžių ir aplankyti ypatingas, tačiau kai kada labiau atokias, Anykščių krašto vietas.

Renginio struktūra:

 

  • Penktadienis. Nuo 18 val. dalyviai jau laukiami renginio centre ir šalia specialiai įrengtame palapinių miestelyje. Nuo 20 val. dalinami dalyvių starto paketai

 

  • Šeštadienis. Lenktynių diena. 10-11 val duodamas startas „Elito“ ir „Armijai ir Civiliams“ trasų dalyviams. 13-14 val. dodamas startas „Dviračių rogainingo“ trasos dalyviams. 18.30 val. apdovanojimai.
  • Sekmadienis. Turizmo ir pramogų diena. Jau daug metų iš eilės beveik visi turizmo paslaugų teikėjai Nykštietiško triatlono dalyviams dovanoja nemokamų paslaugų, pramogų ar specialių nuolaidų. Todėl ši diena bus išskirtinė ne tik lenktynių dalyviams, bet ir jų palaikyti atvykusiems šeimos nariams.

 


"Nykštietiškas triatlonas 2018" trasos:

 

  • Elito trasa: bėgimas, dviračiai, baidarės, orientavimasis, virvių ir spec. užduotys. Numatomas nugalėtojų laikas - apie 5 val. Trasa rekomenduojama reguliariai sportuojantiems, ieškantiems naujų iššūkių, neįprastų išbandymų ir stiprių emocijų. Šioje trasoje lenktyniauti leidžiama tik asmenims, sulaukusiems 18 m. amžiaus.
  • Armijai ir Civiliams trasa: bėgimas, dviračiai, baidarės, orientavimasis ir spec. užduotys. Numatomas nugalėtojų laikas - apie 3,5-4 val. Trasa rekomenduojama fiziškai pajėgiems ir aktyviems žmonėms, žygeiviams. Taip pat puikiai tinka tiems, kas nelinkę varžytis, bet nori pasinaudoti jau parengtu žaismingu turistiniu maršrutu po Anykščių apylinkes. Dalyvauti leidžiama nuo 16 metų. Vienas iš komandos narių privalo būti ne jaunesnis nei 18 m.
  • Dviračių trasa (rogainingas): dviračiai, orientavimasis. Dviračių rogainingo dalyviams bus duotas ribotas kontrolinis laikas (3 val.), per kurį dalyviai stengsis surinkti kuo daugiau taškų, aplankant žemėlapyje pavaizduotus kontrolinius punktus ir atliekant spec.užduotis savo pasirinkta seka. Ši trasa rekomenduojama pradedantiesiems, t.y. tiems, kuriems nedrąsu, bet labai smalsu, kas tai yra "Nykštietiškas Triatlonas", taip pat dviračių mėgėjams. Dalyvauti leidžiama nuo 14 metų. Vienas iš komandos narių privalo būti ne jaunesnis nei 18 m.


Daug nuotykių, emocijų ir gero laiko!
Pasitik 2018 m. vasaros sezoną Anykščiuose!
www.nuotykiulenktynes.lt

Местоположение