Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Patyriminis savaitgalis SIELOS ŽVAIGŽDĖ. Gongų naktis

Sielos žvaigždė“ – tai muzikinis, gausus patirties, savaitgalis.  www.zvaigzdziuslenis.lt/sielos-zvaigzde

Upės ir šlaitų apsuptyje, Ukmergės rajone įsikūrusiame „Žvaigždžių slėnyje“, kiekvienas turėsit galimybę patyrinėti savo sielos kerteles, skirti laiko buvimui su savimi gamtoje, o svarbiausia – uždegti liepsnelę savo širdies gelmėse.  

Jūsų laukia užburianti GONGŲ NAKTIS, kuri leis įsilieti į savęs pažinimo aplinką. O prieš pat gongų naktį - patirti ir išgirsti savo mintis Jums padės ŽYDRŪNAS SADAUSKAS ir jo unikali patyriminė paskaita "Minčių garsas".

Renginys ypatingas tuo, kad skirtas maksimaliai pasinerti į save. Atvykę į slėnį, kviesime Jums pasirinkti ir užsiregistruoti į norimas praktikas sekančiai dienai. 

Galėsite pasirinkti sudalyvauti:

Dainuojančių dubenų sesijoje, Augalų ir Floristikos terapijoje, Kaukių terapijoje, sužaisti Lila žaidimą, nusipiešti Gyvenimo mandalą, sudalyvauti Inner Dance sesijoje. 

Po patyriminių praktikų, šeštadienio vakarą vainikuos jautrūs Jausmės kanklių garsai, Žydrūno Sadausko unikali paskaita ir magiškoji Gongų misterija per visą naktį.

Šių metų renginyje Jūsų taip pat lauks Afrikos Būgnų improvizacija, bei Lietuviškomis mantromis vadinamos sutartinės su grupe "Sasutalas".

Visą programą rasite čia. http://www.zvaigzdziuslenis.lt/wp-content/uploads/2021/07/Programa.jpg

-------------

SVARBI INFORMACIJA:

  • Renginys vyks gamtoje po atviru dangumi, pasirūpinkite palapinėmis, miegmaišiais, priemonėmis nuo uodų, apsauga nuo lietaus.
  • Slėnio teritorijoje bus galima įsigyti vandens, kavos, arbatos, šilto maisto (nuo šeštadienio ryto). Penktadienio vakaro užkandžiais pasirūpinkite.
  • Renginio metu bus siūlomos ir individalios paslaugos už papildomą mokestį (garso dubenų masažas, veidoskaitos konsultacija ir t.t.) Daugiau informacijos apie siūlomas paslaugas gausite renginio metu
  • Renginio organizatoriai pasilieka teisę koreguoti renginio programą.
  • Bilietų skaičius LABAI RIBOTAS
  • VAIKAMS IKI 7 METŲ DALYVAVIMAS RENGINYJE NEMOKAMAS. NUO 8 IKI 14 METŲ - TAIKOMA 50 % NUOLAIDA. (Vaikų amžius bus tikrinamas renginio metu)

SLĖNYJE GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA:

  • Kūrenti laužus ne tam skirtoje vietoje ir kurti kepsnines renginio metu.
  • vartoti alkoholį ar kitaip svaigintis.
  • Renginio organizatoriai pasilieka teisę nesilaikančius šių reikalavimų dalyvius išprašyti iš renginio be pinigų grąžinimo.

Visi pinigai surinkti už renginio bilietus bus skirti renginio išlaidoms padengti ir tolimesniam Žvaigždžių slėnio vystymui. 

 

Местоположение (за онлайн събития - URL)