Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Knygos pristatymas ir dirbtuvės - Savivertė. Orumas. Meilė Sau

"Uždaryk duris iš kitos pusės. Kaip nebegirdėti toksiškų žmonių ir gyventi savo gyvenimą?"

Savivertė, orumas, meilė sau - tai pagrindinės temos, kurios suksis šių dirbtuvių metu.

Tačiau aš kviečiu šias temas paliesti truputį kitaip.

Galima sakyti, dauguma mūsų užaugo ir netgi tebegyvena toksiškoje aplinkoje, kurioje ugdyti savo savivertę yra labai sunku... Tačiau išeičių tikrai yra, ir ne viena.

Dirbtuvių metų trumpai pristatysiu savo knygą, kuri paliečia toksiškus santykius, emocinį smurtą (net ir su savimi!) bei gijimą, o tada raitosimės rankoves ir kibsim į darbus - kaip ugdyti savo savivertę, kaip išmokti gerbti save, ir kaip nepamiršti, kad meilė sau - būtinybė.

Dirbtuvės tinka toms, kurios:

● Nuvertina save

● Kritikuoja, teisia arba netgi ignoruoja savo poreikius bei jausmus

● Vengia konfliktų ir slepia savo tikruosius jausmus ir poreikius, arba kaip tik, per daug konfliktuoja, nes jaučia, kad nuolat paminami jų jausmai ir poreikiai

● Priima toksiškas žinutės iš artimųjų, sociumo kaip teisybę

● Jaučiasi kaltos be priežasties, neskiria laiko sau, bijo ką apie jas pagalvos kiti

● Bijo suklysti, bijo likti vienos, bijo būti atstumtos

● Nesijaučia laimingos, tačiau bijo imtis pokyčių.

🌷 Šios dirbtuvės yra paremtos Daivos Babilevičienės profesine bei asmenine patirtimi, bendraujant ir konsultuojant moteris, kurios vienaip ar kitaip patyrė emocinį šantažą, psichologinį ar fizinį smurtą, galbūt augo nepilnose arba priklausomybių turinčiose šeimose, paauglystėje patyrė patyčias, o gal patyrė skriaudų kuriant santykius. Trumpai – jų savivertė buvo formuojama toksiškoje aplinkoje, kurioje jausdavosi vienišos bei nesuprastos, nuolat buvo verčiamos suabejoti savo verte ir gebėjimais, girdėdavo kaltinamus bei buvo kritikuojamos dėl savo veiksmų, pasirinkimų, gyvenimo būdo.

„Manau atėjo laikas kalbėti ne tik apie tai, kaip mes savęs nemylime ir kaip mokytis tos meilės sau. Reikia kalbėti ir dėl ko mes nemylime. Reikia išmokti atsispirti mums į stiklinę pilamiems nuodams, reikia išmokti be baimės išreikti savo asmenines ribas. Laikas pripažinti, kad mes turime labai daug mėlynių ir žaizdų savo sieloje, ir tai, kad jų nesimato ant rankų, dar nereiškia, kad mums viskas klojasi puikiai. Kad moters savivertė sustiprėtų, pleistro neužteks. Reikia ne tik išvalyti žaizdą, bet ir atrasti būdų, kaip apsaugoji ją nuo toliau pilamos druskos“ – sako Daiva.

🌷 Seminaro metu Daiva dalinsis savo pačios sukurta S.O.M. autorine metodika.

S. O. M. - tai metodika, suteikianti įgalinančius būdus kaip kurti darnų santykį su savimi ir aplinkiniais. Ši metodika ypatingai tinka toms, kurios dėl žemos savivertės, prastos savigarbos ir meilės sau trūkumo jaučia, kad įsivelia į toksiškus santykius, vis dar leidžiasi įtakojama tėvų, nuolat gyvena ne savo, o kitų (antrosios pusės, artimųjų, gal net draugų) gyvenimą arba sunkiai užmezga stiprų ryšį su savo vaikais.

Renginio pradžia: 11:30. Pabaiga iki 16:30

Seminarą ves:

Daiva Babilevičienė, sertifikuota koučingo specialistė, kognityvinės terapijos praktikė, seminarų bei moterų stovyklų organizatorė, afirmacijų rinkinio moterims kūrėja, www.bukikvepta.lt įkūrėja. Greitai rankose laikysianti savo pirmąją knygą apie emocinį smurtą ir toksiškus santykius.

Pati yra mama, žmona, dukra, draugė. Augusi destruktyvioje šeimoje, taip pat patyrusi emocinį smurtą bei toksiškumą jau būdama suaugusi, Daiva dalijasi pačiais geriausiais patarimais, kurie padėjo jai pamilti ir gerbti save bei pajusti savo vertę.

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)