Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Seniausias iš naujų: ekskursija po Žvėryną

Pasivaikščiojimas po Žvėryną. XVI amžiuje Žvėryne iš tiesų gyveno žvėrys, ošė miškai, o didikai Radvilos mėgo juose medžioti. Prie miesto Žvėrynas buvo prijungtas tik XX amžiaus pradžioje, bet net ir dabar jis panašus į atskirą miestelį mieste. Šio pasivaikščiojimo metu grožėsimės išskirtine medine architektūra, aplankysime kelis išskirtinius skverus, ieškosime skirtingoms religijoms priklausančių maldos namų, išgirsite senųjų Žvėryno gyventojų istorijų, ir net atrasime tris garsius vyrus, sėdinčius ant vieno iš stogų.

🌻 Susitikimo vieta: prie laikrodžio, Gedimino prospekto gale priešais Seimą.
⭕ Pabaiga: Latvių g. prie Čiulbančio kryžiaus.
🕜 Trukmė – apie 2,5 val.
Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jei lis? Pasivaikščiojimas vyks, tik nepamirškite skėčių ir šiltesnių drabužių:)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Местоположение (за онлайн събития - URL)