Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Vėlyvieji sekmadienio pusryčiai „Še Tau“ su Laisvės TV

„Laisvės TV“ eteryje startuoja naujas projektas visai šeimai – „Še Tau“. Kviečiame į pirmųjų laidų filmavimą jau gegužės 19 d. restorane „Sakmės“, kur Jūsų šeimos lauks ne tik įdomiai ir smagiai praleistas laikas, bet ir vėlyvieji pusryčiai.

„Še Tau“ – laida rūpestingiems tėvams. Juk net itin kruopščiai ruošiantis tėvystei ji vis mesteli įvairiausių netikėtumų, o tada ir nutinka „Še Tau“.

Laidoje apie painias gyvenimiškas situacijas į kurias patenka tėvai diskutuosime su specialistais, žinomais visuomenės veikėjais ir ne tik. Dalinsimės patarimais ir patirtimis. Kol tėveliai stebės laidos filmavimą vaikų pramogomis pasirūpin babyblog.lt

Diskusiją moderuos aktorė Kristina Savickytė. Vidas Bareikis ir Jurgis Didžiulis dalinsis savo tėvystės patirtimis, Robotikos akademijos pedagogas Kristijonas Vasiliauskas interaktyviai parodys, kuo vaikams gali būti naudingos technologijos, Tėvų linijos vadovė, psichologė, vedanti Pozityvios tėvystės kursus Jūratė Baltuškienė patars, kaip būti geru tėvu, o psichologė Lauryna Rakickienė papasakos, kokią įtaką vaikų sveikatai daro naudojimasis technologijomis ir patars, kaip pažaboti žalą.

Bilieto kaina 18 Eur, tačiau tai tikrai nėra paprastas bilietas patekimui į renginį. Už šią sumą Jūsų laukia specialūs „Sakmių“ šefų paruošti brunch pusryčiai ir gėrimai. Vaikai turės galimybę vaišintis ne tik švediško stalo gardumynais, bet ir specialiai jiems paruoštais blynais. Bilieto kaina vaikui su specialiu blynų pasiūlymu – 4 Eur.

Kviečiame padaryti gerą darbą ir į filmavimą atvežti kartu su vaikais atrinktus nebenaudojamus daiktus ir juos paaukoti Happimess labdaros iniciatyva, globojančiai šeimas, kuriose auga vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis. Taip pat vyks lietuvių dizainerių labdaros loterija, kurios kaina 5 Eur ir visi bilietai laimingi!

Durys atidaromos: 11.00 val.
Filmavimo pradžia: 11.30 val.
Vieta: Restoranas Sakmės (Antakalnio g. 17, Vilnius)

Norite būti Laisvės TV dalimi? Junkitės prie gausios palaikymo komandos – http://www.Patreon.com/LaisvesTV

📣 FACEBOOK „Laikykitės ten“: http://www.facebook.com/laikykitesten
📣 FACEBOOK „Laisvės TV“: https://www.facebook.com/laisvestv
📣 INSTAGRAM: https://www.instagram.com/laisves_tv
📣 Prenumeruokite Laisvės TV Youtube kanalą – https://goo.gl/cq6o1D

Iki susitikimo!

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)