Region: Germany
Language: English
Change

TEDxKaunas Salon #1

#TalkAboutTaboo

Ar pastebėjote, jog socialinių normų pokyčiai vyksta kasdien ir itin sparčiu žingsniu? Galbūt norite apie tai padiskutuoti atvirai?

Balandžio 23 d. kviečiame į pirmąją TEDxKaunas Salon online transliaciją, kurios metu turėsite galimybę tapti intymios diskusijos tarp jaunos ginekologijos specialistės ir medicinos antropologės dalimi. Seksualumas, brendimas, menopauzės stigma ir tyli gėda. Tai kitoks TEDxKaunas. Diskutuosime, kokių sistemų principais gyvename ir, kaip jų įtaka formuoja mūsų pačių socialines normas. Pamatykime, klausykimės ir dalinkimės tuo, kas šiandien vis dar yra Tabu. Kartu atraskime šių įsitikinimų šaknis mūsų visuomenėje, kultūroje, o gal net ir pasaulyje.

TEDxKaunasSalon – tai renginys, į kurį renkasi žmonės, norintys garsiai ir atvirai kalbėti nepatogiomis temomis.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija (Paysera bilietų pirkimo nuorodoje). Užsiregistravę dalyviai gaus nuorodą į tiesioginę transliaciją ir priminimus apie renginį. 

Renginys vyks lietuvių kalba.

Apie TED
Pasaulyje TED (angl. „Technology Entertainment Design“) pirmą kartą suorganizuota 1984 m. kaip konferencija skirta technologijų, pramogų ir dizaino suartėjimui. Konferencijos šūkis – „idėjos, kurias verta skleisti“. Konferencijoje sakomos kalbos aprėpia labai platų temų spektrą: mokslas, menai, dizainas, politika, kultūra, verslas, globalūs klausimai, technologijos bei pramogų sfera. TEDx konferencijos vyksta 79 pasaulio šalyse.

Apie TED Salon renginius
TED Salon renginiai suteikia progą jaukioje aplinkoje diskutuoti pasauliui ir vietos bendruomenei aktualiomis temomis. Koncentruotesni nei didieji TED renginiai, Salon renginiai pasižymi trumpesne savo trukme bei suteikiama galimybe klausytojams diskutuoti ir keistis idėjomis su pranešėjais arba tarpusavyje.