Region: EN
Language: English
Change

KONCERTAS – MISTERIJA su Narayanu Džoti ir Noamu Paz VILNIUJE

Renginio trukmė - 1,5-2 val.

ThetaHealing atsovai Izrealyje praves Vilniuje visiems KONCERTĄ
Muzika – vienintelė kalba, kuriai nereikia vertimo, šia kalba šnekasi sielos. (Bertold Averbach)
Muzika gali nuraminti, ypatingai jautrios sielos žmones, kurie dar neužmiršo jausti, atjausti, būti gailestingais, netapo cinikais. (Ennio Morrikone)
Muzika turi gydančią galią. Ji turi gebėjimą ištraukti žmones iš jų kiauto. Eltonas Džonas

Ar girdite kaip tyliai liejasi švelnumas, meilė, pilnatvė, džiaugsmas į jūsų kūną, į jūsų erdvę, kaip vien nuo šio jūsų buvimo pilnatvėje rimsta kovos, karai ir nesantaika, gyja fizinės bei dvasinės žaizdos? Kviečiame pajausti tai savo kūnu ir pasinerti į nuostabios sakralaus garsų, dainų ir melodijų kuriamą misteriją, kurią veda Noam Paz (Rama) ir Ron Paz (Narayan Jyoti) – mokytojai, gydūnai ir kūrybingos asmenybės (muzikantai). Savo individualioje ir bendroje veikloje jie sukuria erdvę išgijimui ir pokyčiams per Thetahealing’ą, jogą, šventų giesmių dainavimą ir tarpdisciplininį meną. Informacija Facebooke: Arts of Life Center

Ron Paz (Narayan Jyoti) yra ThetaHealing meistras, apdovanotas ThetaHealing mokslo sertifikatu, itin artimas ThetaHealing įkūrėjos Viannos Stibal mokinys, mokytojas, gydūnas ir muzikantas.
Noam Paz (Rama) yra ThetaHealing meistras, mokytojas, gydūnas ir tarpdisciplininis menininkas. Noamas lengvina asmeninius ir bendruomenės gijimo procesus Izraelyje ir visame pasaulyje.

vedejai.jpg

Ronas ir Noamas Pazas išleido keletą autorinės muzikos kompaktinių diskų su mantromis ir įvairiomis dvasinėmis ir gydančiomis dainomis. Jie savo koncertuose sukuria nuostabią erdvę išgijimui.
Klausantis šios muzikos, mūsų širdis ir sąmonė pradeda atsibusti ir pildytis meile.
Šį magišką ir stebuklingą išgijimo būdą per susijungimą su savo širdimi muzikoje dosniai dovanoja mums šie nuostabūs meistrai.

Tai neįprastas koncertas, o koncertas – misterija. Su meditacijomis ir išgijimais!
Širdies dainos garsai leidžia minkštai išlaisvinti užblokuotą energiją iš kūno atlaisvinant vietą naujam besąlyginės meilės ir išgijimo energijos srautui. Tuo pat metu vyksta teigiamas garso bangų poveikis visoms kūno ląstelėms ir įvairiems organams.
 

 

 

 

ATSILIEPIMAI:


Sveiki draugai,
Norėčiau pasidalinti su jumis labai galinga patirtimi, kurią aš gavau su seminare su broliais Noam ir Ron Paz. Savo gyvenime aš išgyvenau sunkų laikotarpį ir pirmą kartą jaučiau skausmą savo sieloje, mano širdis ir kūnas beprotiškai skaudėjo. Aš atėjau be jokių lūkesčių, bet su viltimi išgydyti šį fizinį skausmą, kuris buvo kiekvienoje mano kūno ląstelėje. Tiesą sakant, po jų seminaro ir gilaus darbo kartu su jų gydančia muzika aš prisiminiau, kaip galiu kvėpuoti ir gyventi be skausmo.
Ačiū! Toliau skleiskite šią dovaną ir gydykite!
Danial L.

IKI SUSITIKIMO
TETA KLUBO PROJEKTAS
Tetaklubas.lt

Event location