Region: Lithuania
Language: English
Change

4 dienų Kalnų žygis į Aukštuosius Tatrus! Zakopanė 2021

Kviečiame prisijungti į keturių dienų išvyka į Aukštuosius tatrus! Aplankysime Zakopanės miestelį, Morskie oko ežerą, ir žygiuosime į dvi aukštųjų tatrų viršūnes (Rysy 2503m. ir Kasprowy Wierch 1987m.)!

Kelionė - 9 vietų autobusiuku.
Nakvynė - 4 miegamųjų bute, booking.com sistemoje įvertintame daugiau nei 9 iš 10 balų.

Kelionės kaina - 199 eur.
Į kelionės kainą įskaičiuota - Kelionė devynviečiu autobusiuku, nakvynės, kareiviški pietūs įpusėjus į kopimą, suvežiojimai iki paminėtų lankytinų vietų.
Į kelionės kainą neįskaičiuota - ±20zl. nacionalininių parkų mokesčiai (±5 eur.). Neprivalomai - apsilankymas vandens parke (±20zl.), vakarienė lenkiško maisto užeigoje (±20zl.). Maisto kaina, kurį jūs pasiimsite į žygius ir kitos asmeninės išlaidos.

Daugiau informacijos - hi@balticpower.co.uk

Kelionės planas:
Birželio 16d. Trečiadienis.
19:30 val. išjudame iš Vilniaus link Kauno.
21:00 val. išjudame iš Kauno lenkijos link.
Per naktį vykstame iki Zakopanės miestelio.

Birželios 17d. Ketvirtadienis.
± 7-8 val. atvykstame į Zakopanės miestelį. Apsistojame - laisvas laikas susitvarkymui, poilsiui, dušui, nusnausti po kelionės.
12 val. išjudame į Zakopanės miestelį susipažinimui: aplankome pagrindinę Krupówki gatvę, užsikeliame ant Gubalowka kalno funikulieriumi. Trumpas valandos žygis ant Gubalowka (1126m.) kalno gamtos ir miesto apžvalgai iš viršaus ir keltuvais nusikeliame žemyn. Aplankome šuolių su slidėmis sporto kompleksą Zakopanėje.
18 val. kviečiame bendrai vakarienei į lenkiško maisto užeigą. Po jos trumpa paskaita/pokalbis apie sveiką mitybą.
20 val. pasiruošimas rytojaus žygiui ir laisvas laikas.

Birželio 18 d. Penktadienis - Kasprowy Wierch viršūnė (1987m.)
6.30val. pusryčiai. Po kurių išvykstame į Kuznice nuo kur žygiuosime į Kasprowy Wierch. Šiam kopimui paskirsime visą dieną, nes aplinkui sutiksime kalnų namelius, vandens telkinius, gražų kraštovaizdį, prie kurio tikrai norėsis sustoti. Šiais laikais Kasprowy Wierch yra labiausiai lankoma viršūnė visuose Tatruose. Skaičiuojama, kad sezono įkarštyje per dieną čia apsilanko apie 4 tūkstančius žmonių. Viršunėje užkandžiaujame, pailsime ir leidžiamės žemyn. Kopimas į kalną nesudėtingas, pasieksime viršūne visi norintys, nereikalingas stiprus fizinis pasiruošimas.
Vakare visus kviesime užsukti į Zakopanės vandens parka pailsėti, atsigauti. Paskutinės dvi lankymo valandos kainuoja 5 eurus.

Birželio 19d. Šeštadienis - Bandome pasiekti Rysy viršūnę (2503m.)
6.30val. pusryčiai. Po kurių išvykstame į Palenica Białczańska, nuo kur pradėsime savo kelionė Morskie oko ežero ir aukščiausios Lenkijos viršūnės - Rysy link.
7.30val. paliekame automobilį Palenica Białczańska ir einame 8 kilometrus miško takeliais Morskie oko ežero link. Prie ežero papietaujame ir pajudame toliau. Už poros valandų kelio pasiekiame antrąjį aukštųjų Tatrų ežerą nuo kurio atsiveria puikūs aukštųjų Tatrų vaizdai. Silpesniems keliautojiems rekomenduojame įsikurti ir pastovyklauti čia, su stipresniais pajudame Rysy kalno viršūnės link (jei tai leis oro sąlygos) - pakeliui teks susidurti su statesniu kopimu, šlaitais, grandinėmis. 20 val. nusileidžiame nuo kalno ir keliaujame atgal į Zakopanės miestelį. Toliau - laisvas laikas.

Birželio 20d. Sekmadienis.
6:30 val. atsikeliame, papusryčiaujame, atsigeriame kavos ir išjudame iš Zakopanės Krokuvos link.
8.30val. būname Krokuvoje, kur turėsime 2 valandų laisvą laiką.
11.00 val. išjudame į Lietuvą.
±21:00val. grįžtame į Kauną / Vilnių.


Fizinis pasiruošimes nėra privalomas, bet būti aktyvesniems - didelis privalumas. Specialos įrangos kopimui vežtis nereikia.

Event location