Region: Lithuania
Language: English
Change

Apie seną SENĄJĮ KAUNĄ. Ekskursija.

Apie seną senąjį Kauną.

Gidės RIMUTĖS ekskursija.

Kiek Kaune buvo pilių ir kuris kunigaikštis nepelnytai užmirštas? Kokios karališkos piršlybos vyko Kaune?

Apie laikus, kai prekyba ir amatai klestėjo. Apie laikus, kai baudas plytomis mokėjo, o kiaulės laisvos gatvėse penėtis galėjo. Apie karus, ligas, gaisrus. Apie miesto aukso amžių ir skurdo metą. Apie vienuolius, pirmąsias bažnyčias, kapines, bausmes, miestiečių valgius, ginčus tarp svetimšalių ir vietinių pirklių. 

Kauno Pompėja tik dabar atskleidžia šimtmečius saugotas paslaptis,  senamiestyje likę ženklai išduoda miestą buvus svarbiu ir spalvingu. Tarsi knygos puslapius sklaidysime viduramžių miesto istorijas iki pat lemtingųjų 1795-ųjų.

Ekskursijos kaina vienam dalyviui:

12 Eur / 1 dalyvis 

Ši bilietų pirkimo nuoroda galioja analogiškoms ekskursijoms :

spalio 8 d. (sekmadienis) nuo 14.30h

spalio 15 d. (sekmadienis) nuo 14.30h

Ekskursijos trukmė ~ 2h

Įsigytas bilietas reiškia, kad jūs jau užsiregistravote į šį renginį. Galima atsiskaityti vietoje prieš ekskursiją- tokiu atveju registracija telefonu yra būtina. Pasiteiravimui:  elektroniniu laišku rimutemika@gmail.com ,  arba tel. +370 687 74423 .

Susitikimo vieta ir ekskursijos pradžia: prie Laisvės kario skulptūros prie Kauno pilies

Vaikams ir moksleiviams, dalyvaujantiems ekskursijoje kartu su suaugusiais šeimos nariais bei neįgaliesiems - nemokamai (registracija reikalinga).

Ekskursija vyks lauke- pasirūpinkite tinkamu pagal orą apsirengimu.

Bilieto galiojimas: jei negalite dalyvauti, pasirūpinkite bilieto perleidimu kitam asmeniui.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location