Region: Lithuania
Language: English
Change

Art Cue: Kino Todo, Roe Deers, MIJU, Gemayel

Įspūdžių ir prisiminimų kupinos patirtys nesibaigia. Vienerių metų sukaktį švenčiantis judėjimas Art Cue, gruodį švenčia pirmąjį savo gimtadienį. Prieš metus, atrodo, galėjome tik pasvajoti apie tai, ką turime šiandien. Nesibaigiančios tobulėjimo paieškos naktinėse scenose leido suburti sąmoningą bendruomenę, o šis renginys leis prasiplėst ir už scenos ribų.

Šįkart rodysime tai, kas nėra visiems pažįstama, o gal net nelabai pasiekiama. Norime sužadinti jausmus, kurie liko nepastebėti nuo bėgančių dienų kiekio, pasinerti į dangiškus potyrius, apipintus meilės ir sužinoti paslaptis, esančias Lelijos fabriko sienose.

Industrinė, bet jauki - tokia ta žadama Gruodžio 9, kurios metu nakčiai vadovaus iš Tel Avivo atvykęs ir savo vardą sostinėje užsitvirtinęs Kino Todo. Dar būdamas 25-erių, išsprogo naktinėje scenoje su “Gidafi Na”, o jo kūryba buvo remiksuota tokių gigantų kaip Red Axes ar DJ Tennis.

Jokia naktis neapsieitų be vietinių talentų. Roe Deers - Good Skills leiblo siela ir mylimas vakarėlių liūtas. MIJU - savo muzika į šokių aikštelę atnešanti laisvę ir žaismingumą, niekad nebijanti peržengti taisyklių. Gemayel - kai didžėjino mūsų renginiuose gėrė arbatą, atrodė kaip geras ženklas. Muzikaliai stebina visada, tad išgirsim ją dar kartą.
 

Kino Todo (Blue Shadows, Life and Death)
Roe Deers (Good Skills)
MIJU
Gemayel
Matas Gancevičius
Jacaranda
Jaax
 

Gėrimus parūpins mylimas Love Bar, kuris jau ne pirmą renginį mus stebina savo pasirinkimais ir seniai pamilta komanda.

N18. Renginiuose vadovaujamės vidaus taisyklėmis, žmonės, trukdantys kitų laisvei, įžeidinėjantys ar kenkiantys vakarėlio atmosferai gali būti išprašyti be paaiškinimo.

Renginiai turi facecontrol, tad nepageidaujami asmenys gali būti neįleisti ar išprašyti, net ir įsigiję bilietą

Event location