Region: Lithuania
Language: English
Change

AUSTĖJA LUKAITĖ duo: populiari klasika, Edith Piaf/ RENAVO DVARO SODYBA

Austėja Lukaitė, sopranas

Gražina Zalatorienė, koncertmeisterė pianistė

Jūs tikrai girdėjote Edith Piaf. Naujos kartos klasikos solistė Austėja Lukaitė nustebins Renavo dvaro sodybos publiką

Jei maištingoji Edith Piaf gyventų mūsų laikais, ji Austėją Lukaitę pristatytų taip: „Jauna graži rožė, skaidriu ir stipriu balsu dovanojanti klausytojams muzikos palaimą.  Ji yra magnetas. Visai kaip aš, tik aš nesu tokia graži.“

Aktorė, šokėja, klasikinis sopranas Austėja Lukaitė džiaugiasi, galėdama dainuoti ar vaidinti publikai. Su scenos kolege patyrusia koncertmeistere pianiste Gražina Zalatoriene spalio 22 d. svečiuosis Renavo dvaro sodyboje.

Su gerbėjais muzikės dalinasi naujausiu darbu – įrašyta žinoma Gintarės Jautakaitės daina „Viešpaties lelija“, jai sukurtu gausių aplodismentų vertu vaizdo klipu su užburiančiais Lietuvos vaizdais, Krekenavos bažnyčia, pačia Austėja. Aukščiausios kokybės dainos klipą meistriškai sukūrė kompanija „Adlife Creative Studio“. Dievą šlovinanti daina, atliekama Austėjos Lukaitės švelnaus soprano, iš naujo liejasi į širdis:

Moterų dueto vakaras sudėliotas iš Lietuvos kūrėjų Z. Bružaitės, G. Savinienės, M. Petrausko, G. Kuprevičiaus dainų, taip pat iš kitų šalių kūrinių. Rengėjai ragina patenkinti smalsumą ir apsilankyti renginyje – juk įdomu, kokia naujos kartos solistė Austėja yra Carmen ar Edith Piaf. 

Dainininkės keliu pradėjusi eiti su mergaičių choru „Liepaitės“, A. Lukaitė jį tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (doc. A. Janutas). Vėliau solistės ir aktorės talentą parodė TV šou „Muzikinė kaukė“: meistriškai imitavo populiarią 20 a. Lietuvos estrados atlikėją D. Neimontaitę, po kito pasirodymo įkvėpė atsisukti susižavėjusią aktorę ir dainininkę Ingą Jankauskaitę.  Dievulio dosniai įvairiais talentais apdovanotą Austėją galėjote įsidėmėti ir kituose populiariuose televizijos projektuose: „Šok su žvaigžde“, „Lietuvos balsas“ ir kituose, taip pat televizijos serialuose. Tokia eklektiška menine veikla pasižyminti Austėjos dienotvarkė nėra naujiena nei Lietuvos, nei pasaulio kultūroje: M.K. Čiurlionis rašė muziką ir poeziją, tapė; Leonardo Da Vinci buvo tapytojas, inžinierius, skulptorius ir architektas. Įvairiapusiškumas padeda menininkei pritraukti publiką tiek į klasikinės muzikos koncertus, festivalius,  tiek į komedijos teatro „Domino“ spektaklius. 

Solistė dainavo ir kitų šalių publikai: Italijos, Prancūzijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos. Kartu su pianiste Gražina Zalatoriene artistė rengia edukacines programas apie klasikinę muziką.

Bilietus įsigykite internetu nedelsiant ar rezervuokite telefonu 8615 46031. Koncerto rėmėjas KRISTIANA kvepalai, dovanosime keletui mūsų svečių.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location