Region: Lithuania
Language: English
Change

Didysis ieškotojų sąskrydis 2019

IĮ „Tesora“ ir Metalo Ieškiklių Naudotojų Klubas (MINK) organizuoja „Didįjį ieškotojų saskrydį 2019“ . Tai jau penktasis  jubiliejinis  bendras "Tesora” ir MINK renginys Lietuvoje, skirtas skatinti atsakingą metalo detektorių naudojimą, todėl pasistengsime, kad jis būtų išskirtinis.  

Sąskrydis vyks Jonavos rajone, net 80ha plote! Tikslias koordinates ir renginio programą dalyviai gaus renginio išvakarėse registracijoje nurodytu el. pašto adresu. Teritorijoje bus išskirtos vietos 
automobilių parkavimui, neskubantiems išvykti namo - palapinių statymui, taip pat bus atskira erdvė prezentacijoms, loterijai bei rungčių nugalėtojų apdovanojimui.  
Vietoje kilus neaiškumams visada galėsite kreiptis į renginio komandą, kuri vilkės ryškios spalvos aprangą su skiriamaisiais užrašais.. 
Pagrindinėje rungtyje paieškoms skirtame plote tolygiai bus paslėpta lygiai 100 žymėtų renginio žetonų, už kiekvieną iš jų numatytas prizas. Kiekvienas surastas žetonas po paieškų turi būti gražintas organizatoriams, tai bilietas laimėti prizą. Nerastų žetonų prizai niekur nedings - jie bus pralošti taip pat.
Žetonai bus traukiami loterijos metu siekiant išsiaiškinti prizų laimėtojus. Vakarop lygaigrečiai vyks kitos rungtys, už jas numatyti atskiri vertingi prizai. 

Renginyje netoleruojama jokia diskriminacija! Gali dalyvauti VISI, nesvarbu lytis,  tikėjimas, odos spalva, koks prietaisas, kada ar kur jis pirktas. 
Neturintys metalo detektorių taip pat gali dalyvauti - renginyje bus prietaisų bandymų poligonas su visais XP modeliais, konsultuos net keletas XP ekspertų (klauskite DET EXPERTAS liemene vilkinčio žmogaus), bus demonstruojami įvairūs nustatymai, galėsite išbandyti savo prietaisus poligone.  
Pažymėtose palapinėse jums bus atsakyta į dominančius aktualius klausimus 
Renginys draugiškas šeimoms – mažiesiems, bei nedalyvaujantiems rungtyse, skirta edukacinė - pramoginė programa, kuri tęsis lygiagrečiai ieškotojų rungtims nuo 12 iki 18 val. 

Visus užsiregistravusius dalyvius  vaišins tikra kareiviška lauko virtuvė!  
Renginyje žada dalyvauti ir gausus būrys svečių iš užsienio,  archeologai bei išminuotojai, netgi vienas iš Lietuvos muziejų, taigi tai bus ne tik linksmas, dinamiškas, tačiau ir turiningas žiniomis renginys. 

Renginys vyks šeštadienį iki vėlaus vakaro, 21 val. – laimėtojų apdovanojimai ir loterija, po kurių seks klubo MINK ir kitos prezentacijos.  

Renginio rėmėjai:  IĮ „Tesora“, XP, klubas MINK, Army-shop Renginio pradžia:  2019 metų rugpjūčio 3.  
Registracija 9:00 - 12:00 

Tikslią renginio programą ir koordinates kur ir kaip atvykti visi užsiregistravę dalyviai gaus renginio išvakarėse. 
Registracijos metu nurodykite ar dalyvausite rungtyse ar būsite lydintis asmuo ar stebėtojas. Vietų skaičius ribotas 

Renginio pabaiga 2019 rugpjūčio 4d. sekmadienį 12:00 

Prizinis fondas: 
 

XP DEUS x 2

XP ORX x 3

XP MI-6 x 5
 

ir daug mažesnės vertės prizų

Prizus dovanoja IĮ "TESORA" - vienintelis oficialus XP atstovas Lietuvoje

Renginys nemokamas. 


 

Event location