Region: Lithuania
Language: English
Change

"Lavinantys sportiniai žaidimai vaikams"

"Lavinantys sportiniai žaidimai vaikams"

Praktinis vebinaras

 • KODĖL DALYVAUTI?

Pagrindinį dėmesį skirsime šioms temoms:

 1. Veiklų turinys - sportiniai žaidimai skirti ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams (3-11 metų). Parodyti sportiniai žaidimai nebus tik žaidimai, tai bus žaidimai tikslingai lavinantys tam tikras raumenų grupes, fizines ypatybes ir gebėjimus (vikrumo, koordinacijos, raumenų jėgos, ištvarmės, pusiausvyros ir lankstumo lavinimo pratimai ir užduotys). 
 2. Parodysime kaip vaikams pateikti užduotis, kad jie net nesuprastų, kad atlieka sunkius lavinančius pratimus, o tiesiog žaidžia ir varžosi.
 3. Parodyti pratimai puikiai tinks ir vaikams sportuojantiems sporto šakas pradinio rengimo grupėse (bazinis atletinis rengimas).
 • LEKTORIUS:

Dr. Kęstutis Bunevičius, fizinio lavinimo mokytojas metodininkas, Vaikų sporto akademijos „Startukas“ įkūrėjas ir treneris, turintis 13 metų pedagoginio darbo patirtį su vaikais nuo ikimokyklinio amžiaus iki paauglystės.

 • KAM SKIRTA?
 1. Mokytojams ir sveikatos specialistams dirbantiems su ikimokyklinio pradinio mokyklinio amžiaus vaikais (3-11 metų), taip pat žaidimus galima pritaikyti ir vyresniems vaikams.
 2. Treneriams dirbantiems su pradinio rengimo vaikais (atletinio rengimo pagrindai).
 3. Studentams, kurie planuoja dirbti su vaikais.
 4. Visiems kurie dominsi vaikų fiziniu aktyvumu ir sveikata.
 • KAINA 12 eurų.
 • DALYVAVIMO GALIMYBĖS:
 1. Praktinė paskaita vyks Zoom platformoje.
 2. Negalintys dalyvauti per Zoom turės galimybę įrašą peržiūrėti.
 3. Dalyvių kiekis ribotas.
 • IŠRAŠOMOS PAŽYMOS 4 ak./val. (Pažymėti perkant bilietą)

 

Paskaita vyks Zoom platformoje. Nuoroda bus atsiųsta el. paštu tą pačia renginio dieną (el. paštą nurodyti perkant bilietą)

 

Daugiau informacijos:

Info@startukas.lt

867340776