Region: Lithuania
Language: English
Change

Konsultacija (susitikimas gyvai)

Esu Romena ir kviečiu į trumpą susitikimą. 2016 metais pirmą kartą susipažinau su kortelėmis ir kurį laiką jos man buvo tinkamiausias įrankis atrasti savo klausimuose, užstrigimuose, būsenose naujus požiūrius, atsakymus, postūmį. Ilgainiui teko patirti kortelių ir jomis taikomų metodų įvairovę grupiniuose kūrybiniuose, terapiniuose, koučingo užsiėmimuose. Išbandžiusi ir kitų priemonių visgi likau sužavėta kortelių paprastumu ir jų poveikiu.

Tad kviečiu. Šie susitikimai - tai trumpos iki 30 minučių trukmės individualios sesijos. Šiuo metu noriu išsigryninti metodikas ir pagilinti žinias, tad sesijos yra nemokamos. Neabejoju, kad jos gali būti abipusiai naudingos, ypač, jei turite jus šiuo metu kamuojantį klausimą, jaučiatės užstrigę, delsiate priimti sprendimą, ar tiesiog norite patyrinėti save šiandien. Pasitelkę metaforines asociatyvines korteles drauge galėtume pažvelgti į situaciją kitaip. Išankstinio pasiruošimo nereikia, tačiau jei įsivardinsite sau ketinimą ateinant, tai bus naudinga jums. Iš susitikimo išeisite bent jau gavę raktą, kuris padės praverti kitas duris, o galbūt ir su konkrečiu atsakymu ar žingsniais tolimesniems veiksmams.

Noriu įspėti, kad: ši konsultacija nėra terapinis užsiėmimas; ir tai yra vienkartinis ir individualus susitikimas jums aktualiu klausimu šiandien. Šiuo metu numatytos tokios penkios individualios sesijos penkiems asmenimis (kai vienas asmuo dalyvauja vieną kartą).

Susitikimai vyksta Kaune, miesto centre, apie vietą informuojama įsigijus bilietą ir artėjant susitikimui (būtinai nurodykite tikslius savo kontaktus).

Jei įsigijus bilietą jūsų planai pasikeistų - apie tai iš anksto informuokite, tel. 8 610 32490.

-----------

Jei šis laikas jums nėra tinkamas, pasirinkite kitą neužimtą susitikimo laiką, visos nemokamų susitikimų (ieškokite nemokamų bilietų tickets.paysera.lt sistemoje):

  • 2022-11-15 10:30
  • 2022-11-15 12:00
  • 2022-11-22 10:30
  • 2022-11-22 12:00
  • 2022-11-29 12:00

Event location