Region: Lithuania
Language: English
Change

Magiška mamų fiesta

Motinystė - tai didžiausia dovana ir pasaulio stebuklas! Būti mama tai iššūkis kiekvienai moteriai. Sakoma, jog motinystė tai ir didelis darbas, 24h per parą. Jei motinystė tai darbas, tuomet, jog jis būtų produktyvus, mamai reikalingas ir poilsis.

Kviečiame visas Lietuvos mamas atvykti pas mus! Į magišką mamų fiestą ir padaryti kelių valandų atostogas sau nuo šeimos ir vaikų! 

Renginys LABDARINGAS! 
Į BĮ Šeimos ir vaiko gerovės centro nurodytą sąskaitą galite paaukoti norimą sumą sunkiai besiverčiančioms vienišoms mamoms! Sąskaitos nr. LT577300010078603368 , mokėtojo paskirtyje įrašykite: pagalbos moterims padaliniui2.

Mūsų didžiulėje moterų kompanijoje turėsime ir  vyrų!

Tai vakaro vedėjas,visada energija trykštantis Žiogas, paslaptingasis iliuzionistas Mantas Wizard, Dj Endrio pasirūpins muzikos ritmais.

Programoje savo užburiančiu balsu džiugins nuostabioji dainininkė Marija Beržė.

Aktorė Eglė Jackaitė iš savo poezijos ir muzikos improvizacijų programos “Jausmų džiazas” pasidalins keletų nuostabiausių eilėraščių ir jausmingų dainų. Eglė yra dviejų puikių sūnų mama, tad tikrai turės ką papasakoti ir apie motinystės patirtį.

Mūsų renginio viešnios Julija Žižė, Rūta Beišytė - Aminova, Laura Panavė, Indrė Kvedarienė kalbės motyvacines kalbas mamoms, pasakos savo sėkmės istorijas!

Kalbinsime visas fiestos mamas, specialiai tam skirtame interviu kampelyje.

Visos mamos gaus daugybę dovanų nuo mūsų partnerių ir rėmėjų, vaišinsis laivo restorano patiekiamu skaniu maistu bei gėrimais.

Iki pasimatymo, Mielosios!

SVARBU: Nuo rugpjūčio 15d. bilietai brangs.

Event location