Region: Lithuania
Language: English
Change

Aš + Tu projekto popietė su emocijomis "Montessori" metodikos žaidimas

Projekte Aš + Tu praleisime popietę susipažindamos arčiau su Montessori  metodika, nersime pažinti vaikų emocinį pasaulį. 

Montessori tai – filosofija ir tik po to auklėjimo sistema ar metodika. Jos pagrindas – pasitikėjimas vaiku. Pasitikėjimas tais vidiniais impulsais, kurie natūralūs kiekvienam žmogui.

Kortelių kūrėja Ingrida Matlauskienė, apie savo kūrinį trumpai:

 "Ar gali vaiko mokymosi kelionė būti įdomi ir pilna įspūdžių, smagi ne tik vaikams, bet ir maloni bei nekelianti jokio nuovargio tėvams? Tikrai gali! " - taip ir gimė mintis sukurti korteles, kurių pagalba tėvams ir vaikams, net ir rimtos temos pajudinamos žaidimo forma. 

Kūrybinių dirbtuvių metu žaisite! O žaidimo dėka iš arčiau pamatysite savo vaikų emocijas. Vaikams bus proga bandyti atpažinti kylančia emociją ir apčiuopti ją kūno pojūtyje, o tėvai žaisdami kartu, bus šalia tik stebėtojai ir palaikytojai, bent man, kaip mamai dažnai būna sunku suprasti savo vaiką, jau nekalbu, kaip sunku jam tą padaryti pačiam. 

Toks ir renginio tikslas: drauge mokytis ir atpažinti emocijas. Aš + Tu (Tėvai + Vaikai) veikia kartu, auga kartu, bet leidžia vienas kitam būti savimi ir priima vienas kitą besąlygiškai, tokius, kokie jie yra jau šią akimirką. 

Jų meilė besąlygiška ir jie pasirinko vieni kitus gyvenimo kelionei būtent tokias, kokiais gimė ir yra savo viduje. 

Kadangi dovana Jums nuo mūsų - pirmosios Montessori korteles, tad galėsite pradėti žaidimus žaisti kasdien ir tikiu, kad tai bus naujas ir pozityvus Jūsų ir vaikų ritualas. 

Tėvai + Vaikai

Amžiaus grupė 3 - 12 metų 

Vietų skaičius ribotas, nes man svarbiausia kokybė, o ne kiekybė. 

Apkabinu širdimi ir iki pasimatymo! 

 

 

 

Event location