Region: Lithuania
Language: English
Change

PINK FLOYD fortepijonui AyseDeniz Gokcin (JAV)

Pink Floyd klasikos stiliumi

Turkijos pianistė ir kompozitorė AyceDeniz Gokcin išgarsėjo pasaulyje parašiusi aranžuotes klasikiniu stiliumi tik fortepijonui roko klasikų grupių „Pink Floyd”, „Nirvana” kūriniams bei sukūrusi kitus originalius klasikos projektus. Ji pasirodė „BBC News", „Vogue", „Classic FM", „Prog Rock Magazine" ir kitose scenose. Didžiosios Britanijos meno taryba įvertino menininkę, suteikdama jai Išskirtinio talento vizą. Pianistė yra pelniusi apdovanojimų už daugelį klasikinės muzikos pasirodymų, tačiau labiausiai ji pati didžiuojasi savo sėkme, sujungiant roką ir klasiką. 

„Aš noriu pristatyti pašėlusius atlikėjus ir kompozitorius iš dviejų skirtingų pasaulių per fortepijono jėgą.“ – sako menininkė.

„JIE MAN NELEIDO PAPUOŠALŲ IR SNEAKERS’Ų”

„Kai augau, žmonės man sakė, kad negaliu pasiekti visko, ko noriu gyvenime; kad negalėčiau būti gera mokytoja  ir gera muzikantė; kad negalėčiau groti klasikos ir roko; kad negalėčiau prisiliesti prie džiazo ar popso. Pirmaisiais metais man net nebuvo leista nešioti papuošalų į pamokas ir tikrai jokių sneakers’ų į koncertus! Vėliau mano kolegos, mokytojai man tvirtino, kad turėčiau sutelkti dėmesį tik į vieną žanrą, nes, jų nuomone, žmonės klausosi tik vieno žanro ir gyvena dėžutėje! Jie klydo, ir aš labai džiaugiuosi, kad neklausiau nė vieno iš jų!”

AyseDeniz gimtojoje Turkijoje buvo laikoma vaikų prodiusere ir debiutavo būdama devynerių su Gordiono kameriniu orkestru, grojo J.S. Bacho koncertą klavišiniams Nr. 5. Būdama trylikos, ji jau koncertavo kaip solistė su įvairiais orkestrais. Tęsti pianistės ir kompozitorės meistriškumo mokslų mergina išvyko į Londoną į Karališkąją muzikos akademiją.  Pianistė per savo karjerą pasirodė įvairiose pasaulio salėse Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje, Kipre, Ukrainoje, JAV, Argentinoje, Portugalijoje, Italijoje, Vokietijoje ir dar daugelyje vietų.

Pirmą kartą Pink Floyd projektą, pavadintą „Pink Floyd dainuoja Franz Liszt stiliumi“ AyseDeniz pristatė 2011 m., švenčiant Liszt‘o 200 metų jubiliejų. Tai buvo revoliucinis ir beprecedentinis įvykis, aranžuotės fortepijonui, koncertas buvo parodytas internete. Vėliau jis tapo „virusu“ ir buvo parodytas Classic FM, BBC News, taip pat oficialiame Pink Floyd facebook puslapyje.

Gerbėjų pageidavimu kompozitorė išleido albumą „Pink Floyd Classical Concept" ir pristatė jį tarptautiniu mastu, premjera įvyko Argentinoje, o vėliau per daugelį metų koncertavo Bulgarijoje, Portugalijoje, JAV, Maroke, Italijoje, Ispanijoje, Ekvadore, Turkijoje ir Vokietijoje.

„Pink Floyd" aranžuotes Ayse atliko 3000 klausytojų pagrindinėje Milano festivalio „Pianocity" scenoje. Jaunoji roko ir klasikos projektų kūrėja kūrybingai išnaudoja interneto įrankius, meistriškai pristatydama galingus roko klasikus pagal klasikinės muzikos taisykles. Tokiu būdu ji jau turi daugiau nei 500 tūkstančių gerbėjų ir sekėjų visame pasaulyje (youtube, TikTok, Facebook, Instagram), jos įkurtoje Bordeless Piano Academy ji duoda fortepijono pamokas.

Su menininke susipažinkite įdėmiau: https://www.adpianist.com/events

Lietuvoje pianistė surengs du koncertus – gruodžio 10 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje pasirodys su Kauno kvartetu, ir gruodžio 11 d. Vilniaus rotušėje.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location