Region: Lithuania
Language: English
Change

Seminaras: ką gali moters balsas?

DĖMESIO - apie situaciją dėl galimybės, jog renginys įvyktų informuosime, atsižvelgdami į situaciją šalyje ir rekomendacijas. Daugiau informacijos įsigijusiems bilietus aldona@vilutyte.lt.

 

Praktinio kalbėjimo seminaras „Ką gali moters balsas?“ dėmesį sutelkia į miesto moterį, pavargusią nuo įtampos ir norinčią išsilaisvinti nuo streso, padedant jai to pasiekti kvėpavimo ir balso pagalba. Seminaro metu išmoksime išlaisvinti balso tembrą, ieškosime asmeninių balso spalvų, sužinosime, kaip kalbėti įtaigiai, lengviau pasiekti adresatą ir būti išklausytai. 

Seminaro lektorė, kalbėjimo lavinimo trenerė, aktorė Aldona Vilutytė padės atsakyti į šiuos ir kitus jūsų klausimus:
Kodėl man sunku kalbėti, kai į mane visi žiūri?
Kodėl man pinasi žodžiai ir veliasi liežuvis?
Kodėl vos pradėjusi kalbėti, labai susijaudinu?
Ką daryti, kad balsas nebūtų toks tylus ir silpnas?
Kodėl galvoje mano mintys tokios aiškios, bet vos prakalbus virsta chaosu?


Seminaro vieta: Renatos Mikailionytės erdvė, Pylimo g. 32, Vilnius.

Architekto Gintaro Kuginio sukurtoje Renatos Mikailionytės erdvėje šiandien vietą randa puokštės iš skintų gėlių, gyva ir nuolat kintanti Renatos Mikailionytės rūbų kolekcija, ir daiktai, gimę iš draugystės su Lietuvos kūrėjais ir amatininkais. Ši erdvė duris atvėrė ties Senamiesčio briauna, kuri jį jungia su naujamiesčiu, o šis nepaprastai gražėja – čia keliasi žmonės, kurie mato šios miesto dalies perspektyvas. Minimalistinė, tačiau turinti kuo nustebinti, kviečianti dalintis, kurti ir atrasti – tokia yra Renatos Mikailionytės erdvė. 
„Viskas, ką darau šiame gyvenime, yra skirta žmogui, – sodinu gėles, augalus, darau drabužį, kurį dėvėdamas vyras ar moteris jaučiasi geriau.“ [Renata Mikailionytė]

 

Susitikime jaukioje Renatos Mikailionytės erdvėje (Pylimo g. 32) ir sekmadienį skirkime rasti savo atsakymui į klausimą „Ką gali moters balsas?“.

 

Daugiau informacijos
Vasario 23 d. http://tiny.cc/AldonosPavasaris 
Kovo 22 d. http://tiny.cc/AldonaKovas
Balandžio 19 d. http://tiny.cc/AldonaBalandis 

 

SEMINARO TRUKMĖ: 4 val.

SEMINARO DALYVIŲ SKAIČIUS: 12

SEMINARO KAINA: 60 Eur

Event location