Region: Lithuania
Language: English
Change

Kūrybiškumo atradimai – pažadink savo talentus. Daryk ką nori daryti

„Ir didžiausią talentą pražudo dykinėjimas“ – Mišelis de Montenis (Michel de Montaigne)

 

Keturių nuotolinių seminarų su Arvydu Daškumi ciklas apie tai, kaip atskleisti savo kūrybingumą ir kaip per kūrybą atskleisti save, rasti energijos šaltinius ir būti laimingesniems.

 

  • Sužinosite, kaip atskleisti savo talentus, kūrybingumą kasdienybėje ir atrasti būdų harmonijai gyvenime.
  • Tiesiogiai INTERNETU
  • Arba VAIZDO ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI 3 MĖN. po ciklo pabaigos
  • Uždara Facebook grupė mokymų dalyviams seminaro klausimams aptarti
  • 2021 m. balandžio 9, 23, 27 ir 30 dienomis, nuo 19:00 iki 20:30 val.
  • Seminarų ciklo pilna kaina yra 79 EUR. 

Arvydas Daškus – literatas, poetas, biblioterapijos puoselėtojas, aktyviai kuriantis rašytojas, dramaturgas. Vilniaus Užupio teatre, Klaipėdos teatre „Aušra“ yra pastatyti spektakliai pagal A. Daškaus pjeses. Išleidęs ne vieną knygą, tame tarpe ir dramaturgijos literatūrinės veiklos išleistas romanas „Navigatorius“, Motiejaus Valančiaus dramaturgijos konkurso laureatas.

„Kiekvienas turi talentą. Rečiau pasitaiko drąsuolių, kurie išdrįsta eiti ten, kur talentas veda“ – Erica Jong

Gyvenimas tai eina pro šalį, jei nepradėsi daryti dabar, tai nebebus laiko niekada. Dažnas iš mūsų pagalvojame, kad kūryba – tai ne man. Tai tik kažkokiems išrinktiesiems suteikta dovana būti laimingiems kūrybos procese. O apie tai, kad jūs turite talentą, net nedrįstate prisileisti šios minties arti prie savęs. Vis numojate ranka, kad dar ne laikas parašyti pirmąsias istorijos eilutes, išmokti groti gitara, pradėti tapyti, ar užsiimsite ar konstruoti lėktuvų modelius, ar kepti magiškus desertus. O gal iš viso nebežinote, kas jums patinka? Gyvenate tarsi įsijungę autopilotą. Vis atrodo, kad ne dabar, kad ne čia. Tačiau gyvenimas bėga ir vis dažniau „pagaunate save“ pagalvojant – ką galėčiau padaryti dėl savęs, kad jausčiausi geriau, ramiau būčiau laimingesnis? Ypač dabar, kai gyvename pandemijos sąlygomis, kai niekas iš mūsų nebuvome tam pasiruošę. Daugeliui mūsų tai sukėlė didelį nerimą.

Tyrimai rodo, kad žmonės, leidžiantys sau dažniau užsiimti jiems patinkančia veikla, suvokia esantys vertingesni, jaučia didesnį pasitenkinimą savimi, darbu bei apskritai gyvenimu. Tikriausiai nesunku pastebėti, jog žmonės, turintys pomėgį yra laimingesni už tuos, kurie negali įvardinti savo hobio. Nesvarbu kokia tai veikla, bet jei ja žmogus mėgaujasi, ilgalaikė pozityvi nuotaika – užtikrinta. Mėgstama veikla – vaistas nuo dvasinių ir fizinių ligų. Atpalaiduojanti veikla turėtų tapti kiekvieno iš mūsų jei ne dienos, tai bent jau savaitės svarbia „stotele“, norint stiprinti savo psichologinę sveikatą.

Šis paskaitų ciklas – tai unikali proga pagaliau įnešti į savo gyvenimą naujų potyrių, naujų spalvų. Sužinosite, kaip  atskleisti savo talentus, iš kur semtis energijos pokyčiams, kaip nuraminti savo mintis, kaip eiti savo unikaliu kūrybos keliu. Atrasite būdų, kaip pabėgti nuo slogių minčių, kad galėtumėte džiaugtis gyvenimu, jausti pilnatvę ir kurti harmoningus santykius aplink save, ir atrastumėte savyje kūrybos teikiamą kasdienį džiaugsmą.

Seminarų ciklo planas

Kelionė į save. Augimas per kūrybą

Galbūt pastebėjote, kad norime to ar ne pasaulis pasikeitė, dėl to atsirado daugiau nerimo mūsų kasdienybėje. Atsirado toks jausmas lyg būtumėte užstrigę, tačiau jaučiate, kad atėjo laikas prisitaikyti prie pokyčių. Kaip lengvai priimti pokyčius? Kaip pasitelkiant kūrybą geriau save pažinti, kad jaustume mažiau nerimo?

Gyvename pandemijos sąlygomis, niekas iš mūsų nebuvome pasiruošę, daugeliui mūsų tai sukėlė nemažą nerimą. Šioje paskaitoje bus kalbama, kaip galime save apsaugoti pandemijos sąlygomis. Lektorius A.Daškus papasakos, nuo ko prasideda kelionė į save, kaip inventorizuoti  praeityje savo neatliktus darbus ir ar galime šias skolas  LIKIMUI grąžinti. Ir ką reikėtų daryti, norint augti per kūrybą.

  • Nuo ko prasideda kelionė į save
    • Kaip inventorizuoti praeityje savo neatliktus darbus?
    • Ką reikia daryti, norint augti per kūrybą?

Balandžio 9 d.

Kaip pasiekti tobulos kūrybos lauką medituojant?

Dažnai susierzinimą, stresą jums kelia ne ten padėtas puodelis, ne taip pasakytas žodis ar neatliktas darbas. Ir tai jus dažnu atveju jums iššaukia pyktį, kyla nesutarimai su aplinkiniais. Stiprios reakcijos į mažus dalykus. Dėl to yra užgožiamas jūsų laukas kūrybai…

Dažnai kūryba mistifikuojama ta prasme, jog kurti gali tik išrinktieji. Tačiau tai netiesa. Šioje paskaitoje lektorius A.Daškus papasakos, kaip išmokti nuolat būti išplėsto dėmesio aplinkai būsenoje. Sužinosite, kaip medituoti ir paversti meditacinę būseną nuolatine egzistencija.

  • Kaip medituoti, kad skleistųsi kūrybiškumas?
    • Kaip meditacinę būseną paversti nuolatine egzistencija?
    • Kaip pasiekti harmonijos meditacijos pagalba?

Balandžio 23 d.

Gamta kaip energijos šaltinis. Ko mus moko gamta?

Daugelis esame uždavę ir tokius klausimus: Kodėl aš neturiu energijos daryti tai, ką noriu? Kodėl nuolatos jaučiuosi toks apatiškas? Iš kur galėčiau pasisemti jėgų? Tačiau nieko nesuprantame, nemokame ar neturime laiko domėtis.

Paskaitos metu bus kalbama apie tai, kaip naudotis energijos šaltiniais, kur, pirmiausia, juos rasti. Kaip naudotis išoriniais, o kaip vidiniais energijos šaltiniais, kaip nuolat būti pripildytu energijos. Kokią įtaką mums daro gamta, ir jos energijos šaltiniai.

  • Kokie vidiniai ir išoriniai energijos šaltiniai?
    • Kaip naudotis energijos šaltiniais?
    • Kokią įtaką mums daro gamta?

Balandžio 27 d.

Talentas, jo atpažinimas ir vystymas

Jūs suprantate ir suvokiate, kad kažkur giliai širdyje glūdi gilus žinojimas, ką jums patinka veikti. Ar tai jau yra talentas? Kada iš tiesų gimsta talentas? Ar tu turi talentą? Kaip talentą atpažinti ir jį vystyti? Kaip savo gabumų neignoruoti?

Talentas neturi amžiaus, neturi ribų, nėra senaties termino. Šioje paskaitoje sužinosite, kaip atpažinti, koks mano talentas, kaip jį vystyti. Kas nutinka, kai mes išnaudojame savo talentus, ir kokios pasekmės, kada mes ignoruojame.  Ir kaip reikėtų elgtis su vaikais atpažįstant vaikų kūrybines dovanas. Kaip jas vystyti?

  • Kaip atpažinti ir vystyti talentą?
    • Kokios pasekmės kai mes ignoruojame savo gabumus?
    • Kaip elgtis su vaikais atpažįstant vaikų kūrybines dovanas?

Balandžio 30 d.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, arba norėtumėte gauti išankstinę sąskaitą, galite kreiptis el. paštu info@aladinoakademija.lt arba telefonu +370 684 15977

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances