Region: Lithuania
Language: English
Change

Spektaklis „Miške” Rež. Eglė Kižaitė, Vėjų teatras (18 mėn. - 3 m. vaikams )

 Renginio dalyviai privalo turėti galimybių pasą. 

Jis būtinas visiems suaugusiems asmenims, kurie lydės vaikus į renginius. 

Vėjų teatras kviečia žaisti MIŠKE.

Kada tik užklystum į mišką-  ryte, dieną, vakare ar naktį - pamatysi jį vis kitokį, jis nuolat kinta auga, dovanoja naujas patirtis ir atradimus. Miške tiek daug įrankių naujiems ir netikėtiems žaidimams - reikia tik pamatyti, išgirsti, pajausti. Nauji atradimai ir pažintys visai greta. Miške gali mokytis, žaisti, tapti kūrėju ir atradėju. Jeigu tik įsižiūrėsime ir įsiklausysime - nustebsime nuo medžių didybės ir suvirpėsime nuo žiedų trapumo. Miške visa kas gyva kviečia pažinti, pamilti ir saugoti.

Spektaklis kviečia atrasti, žaisti, sukurti savo mišką. Pirmojoje spektaklio dalyje aktorės Saulė ir Gabrielė pasakoja dviejų sesių - Aušrinės ir Vakarės istoriją. Pradėdamos nuo ryto ir pirmų saulės spindulių, kartu su žiūrovais keliauja laiku per visą dieną miške, kol galiausiai visą dviejų sesių sukurtą mišką užkloja naktis. Spektaklyje vaikai galės patys paliesti, pasirinkti miško gėrybių, atpažinti įvairius gyvūnus, paukščius, taip pat išgirs ne vieną lietuvių liaudies dainą ir galės patys įsijungti į muzikinį miško orkestrą.  Antroji spektaklio dalis skirta laisvam ieškojimui ir žaidimui.

Spektaklyje aprėpiami visi žiūrovų pojūčiai, skatinama stebėti, įsiklausyti, paliesti, užuosti.

Kūrybinė komada kurdama spektaklį ne vieną repeticiją praleido klaidžiodami miškais, įsiklausydami į miško garsus, stebėdami vabalus - savo atradimus jie perkelia į teatro sceną. Vėjų teatras kviečia susitikti teatre ir ragina ieškojimus pratęsti nuostabiuose apylinkų miškuose ir pažintiniuose takuose.

Kūrybinė komanda:

Režisierė - Eglė Kižaitė

Aktorės - Gabrielė Ladygaitė, Saulė Sakalauskaitė

Kompozitorius - Pijus Narijauskas, naudojami M.K.Čiurlionio muzikinės poemos “Miške” motyvai

Scenografija ir kostiumai - Šarūnė Pečiukonytė

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba

SVARBU!

Trukmė: 35 min.
Rekomenduojame vaikams nuo 18 mėn.

Bilieto kaina: 8 Eur, bilietas reikalingas ir tėvams, ir patiems mažiausiems žiūrovams.

DĖMESIO! DĖL BILIETŲ GRĄŽINIMO:

Anskčiau gyvenome su "Bilietai nekeičiami ir negrąžinami" taisykle. Bet pradėdami veiklą tokiomis aplinkybėmis turime būti lankstūs, todėl pažadame:

1. Jeigu renginys neįvyktų dėl kūrybinės ar techninės komandos saviizoliacijos ar susirgimo, visus žiūrovus informuojame el. paštu tą pačią akimirką, kai sužinome ir pinigus už bilietus iškart grąžiname, o ne perkeliame kitai datai, be jokių papildomų procedūrų.

2. Jeigu jūs turite įsigiję bilietus ir jums ar šeimos nariui tenka izoliuotis ar susergate COVID-19, pateikę tai įrodančius dokumentus (NVSC pažymą) galite persikelti renginio bilietus arba susigrąžinti pinigus, patys nuspręsite, kas jums patogiau. Tiesa, būtina apie tai informuoti dar iki renginio, o ne jam pasibaigus.

unnamed-1.jpeg?88f28661dd0bae194e3f2f183fcb5766

Event location